حادثه واژگونی خودرو در سیرجان 2 کشته و 9 زخمی بر جای گذاشت

سرپرست فرماندهی انتظامی سیرجان گفت: واژگونی سواری پژو در محور سیرجان – شیراز، 2 کشته و 9 زخمی بر جای گذاشت. منصور رمضان‌نژاد در گفت‌وگو با فت فتو در سیرجان با اشاره به حادثه واژگونی سواری پژو  در این شهرستان اظهار داشت: این سواری حامل ۱۱ نفر افغانستانی و راننده ایرانی بود که در کیلومتر […]


سرپرست فرماندهی انتظامی سیرجان گفت: واژگونی سواری پژو در محور سیرجان – شیراز، 2 کشته و 9 زخمی بر جای گذاشت.

منصور رمضان‌نژاد در گفت‌وگو با فت فتو در سیرجان با اشاره به حادثه واژگونی سواری پژو  در این شهرستان اظهار داشت: این سواری حامل ۱۱ نفر افغانستانی و راننده ایرانی بود که در کیلومتر ۱۵ محور سیرجان – شیراز با ایست مامورین انتظامی مواجه شد و اقدام به فرار کرد و به علت سرعت زیاد تعادل خود را از دست داد و واژگون شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی سیرجان افزود: در این حادثه دو نفر در دم جان باختند و ۱۰ نفر هم در بیمارستان‌های سیرجان بستری شدند.

در همین زمینه مدیریت حوادث دانشکده علوم  پزشکی سیرجان اعلام کرد:  این خودرو حامل ۱۱ تبعه افغانستانی و یک راننده ایرانی بود که در این حادثه دلخراش  دو نفر در صحنه به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند و بقیه مصدومین توسط ۶ آمبولانس از اورژانس سیرجان و هلال احمر و یک آمبولانس هم از معدن شماره یک گل گهر به بیمارستان‌های سیرجان اعزام  شدند که حال ۶ نفر از آنان وخیم است.

انتهای پیام/80015/ق

حادثه واژگونی خودرو در سیرجان 2 کشته و 9 زخمی بر جای گذاشت

منبع:فــارس
? حادثه واژگونی خودرو در سیرجان 2 کشته و 9 زخمی بر جای گذاشت