حادثه منجر به فوت برخورد لودر با کارگران شرکت گاز بافت

سرگرد کاظمی فرمانده پلیس راه بافت از در برخورد یک دستگاه لودر با کارگران خط لوله گاز که مشغول کار در منطقه کوهستانی هشون بافت بودندبا یک کشته و ۶ مصدوم که نتیجه یک احتیاطی بوده است، خبر داد. به گزارش فت فتو از ارزوئیه فرمانده پلیس راه بافت از حادثه برخورد لودر با کارگران […]

سرگرد کاظمی فرمانده پلیس راه بافت از در برخورد یک دستگاه لودر با کارگران خط لوله گاز که مشغول کار در منطقه کوهستانی هشون بافت بودندبا یک کشته و ۶ مصدوم که نتیجه یک احتیاطی بوده است، خبر داد.

به گزارش فت فتو از ارزوئیه فرمانده پلیس راه بافت از حادثه برخورد لودر با کارگران خط انتقال گاز بافت‌ در منطقه هشون  با یک کشته و ۶ مجروح خبر داد.

سرگرد کاظمی فرمانده پلیس راه بافت گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر فوت و ۶ نفر مصدوم شده اند.

فرمانده پلیس راه بافت افزود: عملیات انتقال مصدومان به بیمارستان بافت انجام شده ولی با توجه به صعب العبور بودن منطقه و بعد مسافت علت این حادثه در دست بررسی است و جزئیات بیشتر به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: بررسی های اولیه از عدم توانایی راننده لودر در حادثه کارگران خط لوله گاز بافت حکایت دارد

کاظمی اذعان کرد: یک دستگاه لودر با کارگران خط لوله گاز که مشغول کار در کنار یک دستگاه بیل مکانیکی بودند، در منطقه کوهستانی هشون برخورد و حادثه تلخی را رقم زد و یک کشته و ۶ مصدوم نتیجه این بی احتیاطی بوده است.

انتهای پیام/ جواد بختیاری زاده
حادثه منجر به فوت برخورد لودر با کارگران شرکت گاز بافت

منبع:آرمـان
? حادثه منجر به فوت برخورد لودر با کارگران شرکت گاز بافت