حاج قاسم بسیار سختکوش و روحیه انقلابی و جهادی داشتند

نرجس شریفی مربی و بازیکن تکواندو گفت: حاج قاسم بسیار سخت کوش، روحیه انقلابی و جهادي داشتند، نظم و انضباط ایشان یکی از ویژگی های مهمشان بود. نرجس شریفی مربی تکواندو در گفتگو با فت فتو؛ گفت: من مربی و بازیکن تکواندو در جیرفت هستم، دارنده چهار مدال یک طلا،دونقره و یک برنز آسیایی و اکنون آماده برای […]

نرجس شریفی مربی و بازیکن تکواندو گفت: حاج قاسم بسیار سخت کوش، روحیه انقلابی و جهادي داشتند، نظم و انضباط ایشان یکی از ویژگی های مهمشان بود.

نرجس شریفی مربی تکواندو در گفتگو با فت فتو؛ گفت: من مربی و بازیکن تکواندو در جیرفت هستم، دارنده چهار مدال یک طلا،دونقره و یک برنز آسیایی و اکنون آماده برای مسابقات لیگ برتر و همچنین ۲۰۲۲ جهانی می شوم.

 
وی با اشاره به رشادت های شهید سلیمانی و محبوبیت او در میان مردم افزود: دلیل محبوبیت سردار دل ها بخاطر این است که هرگز در پی مقام و قدرت نبودند چه در عرصه ی سیاسی،اقتصادی و نظامی همیشه راه امام را ادامه می دادند.

شریفی بیان کرد:حاج قاسم سلیمانی کمتر سخن می‌گفتند، بیشتر عمل می کردند، متعلق به هیچ جناحی نبودند و هیچ نگاه قومیتی و نژادی نداشتند.

 
شریفی در ادامه گفت: حاج قاسم بسیار سخت کوشش و روحیه انقلابی و جهادي داشتند، نظم و انضباط ایشان یکی از ویژگی های مهمشان بودند.

انتهای پیام/تاج الدینی 
حاج قاسم بسیار سختکوش و روحیه انقلابی و جهادی داشتند

منبع:آرمـان
? حاج قاسم بسیار سختکوش و روحیه انقلابی و جهادی داشتند