جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان

کرمان – فت فتو – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر غیرمجاز از یک سوله در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان خبر داد. به گزارش روز دوشنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “عبدالعلی روانبخش” افزود: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیرمجاز […]

کرمان – فت فتو – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر غیرمجاز از یک سوله در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “عبدالعلی روانبخش” افزود: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیرمجاز دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال، ماموران پلیس امنیت عمومی استان کرمان با همکاری ماموران اداره برق از فعالیت یک نفر که با مقاصد سودجویانه اقدام به راه اندازی غیرقانونی تعدادی دستگاه‌ تولید ارز دیجیتال در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان کرده بود، مطلع شدند.
وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از سوله مورد نظر ۶۰ دستگاه ماینر غیرمجاز را کشف و جمع آوری کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی ماینرهای کشف شده را بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.
جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان

منبع:ایرنـا
? جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان