جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان

کرمان – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر غیر مجاز از یک سوله در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان خبر داد. به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالعلی روانبخش اظهار داشت: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیر مجاز دستگاه‌های استخراج رمز […]

کرمان – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر غیر مجاز از یک سوله در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان خبر داد.

به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالعلی روانبخش اظهار داشت: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیر مجاز دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال، مأموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری مأموران اداره برق از فعالیت یک نفر که با مقاصد سودجویانه اقدام به راه اندازی غیرقانونی تعدادی دستگاه تولید ارز دیجیتال در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان کرده بود، مطلع شدند.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از سوله مورد نظر ۶۰ دستگاه ماینر غیر مجاز را کشف و جمع آوری کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی ماینرهای کشف شده را بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، بی کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.

کد خبر ۵۲۸۷۲۵۶
جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان

منبع:مــهر
? جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان