جشنواره نمایش رادیویی کرمان برگزار می‌شود

کرمان – فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان منتشر شد. به گزارش فت فتو، نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی «کرمان» در این شهر برگزار می‌شود و در بخش جانبی این جشنواره بزرگداشت «یدالله آقا عباسی» انجام خواهد شد. در فراخوان این جشنواره آمده: نمایش رادیویی با پیشینه‌ای بیش از ۷۰ سال یکی […]

کرمان – فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان منتشر شد.

به گزارش فت فتو، نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی «کرمان» در این شهر برگزار می‌شود و در بخش جانبی این جشنواره بزرگداشت «یدالله آقا عباسی» انجام خواهد شد.

در فراخوان این جشنواره آمده: نمایش رادیویی با پیشینه‌ای بیش از ۷۰ سال یکی از فراگیرترین و مؤثرترین گونه‌های هنر تئاتر است که در طی این سال‌ها همواره در کنار جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف، مخاطب خود را پیدا کرده است اما در این شرایط که محدودیت حضور بر صحنه برای هنرمندان تئاتر وجود دارد، می‌توان این شکل از تئاتر را در قالب یک جشنواره مستقل و مجازی که امکان حضور طیف وسیعی از هنرمندان و علاقه مندان عرصه تئاتر را فراهم می‌آورد، تعریف کرد.

این جشنواره با هدف بهره مندی از توانایی هنرمندان و ایجاد زمینه برای بروز ایده‌های بدیع و خلاق در عرصه هنرهای نمایشی در قالب نمایش رادیویی، در دو بخش رقابتی و غیررقابتی و به صورت سراسری برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات فراخوان به سایت مجتمع مس سرچشمه مراجعه کنند.

کد خبر ۵۳۱۰۰۵۷
جشنواره نمایش رادیویی کرمان برگزار می‌شود

منبع:مــهر
? جشنواره نمایش رادیویی کرمان برگزار می‌شود