جریمه ۳۰ میلیارد ریالی برای قطع درختان تاغ

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان از محکومیت یک نفر به جرم قطع درختان تاغ در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان،  مصطفی قطبی نژاد، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان از محکومیت یک نفر متخلف به پرداخت ۳۰ میلیارد ریال جزای نقدی به جرم قطع درختان تاغ در این […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان از محکومیت یک نفر به جرم قطع درختان تاغ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان،  مصطفی قطبی نژاد، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان از محکومیت یک نفر متخلف به پرداخت ۳۰ میلیارد ریال جزای نقدی به جرم قطع درختان تاغ در این شهرستان خبر داد.

او اظهار داشت: فرد خاطی اقدام به قطع درخت و درختچه‌های تاغ در محدوده اراضی جنگلی دست کاشت هفت باغ و جاده قدیم جوپار کرد.

قطبی نژاد از رسیدگی به پرونده نوزده متخلف قطع درختان تاغ در این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده‌های این افراد در حال رسیدگی و صدور حکم است.

قطبی نژاد با اشاره به اینکه قاچاق چوب و قطع درختان از عوامل اصلی تخریب جنگل‌های دست کاشت است؛ عنوان کرد: نگهداری این جنگل‌ها با توجه به شرایط اقلیم حاکم بر استان به منظور جلوگیری از فرسایش خاک و هجوم شن‌های روان اهمیت بسیار زیادی دارد که با حضور مستمر نیرو‌های پاسگاه ویژه حفاظت از منابع طبیعی شهرستان با افراد سود جو و متخلف برخورد می‌شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان ادامه داد: با توجه به وسعت و پراکنش عرصه‌های منابع طبیعی شهرستان کرمان مردم در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی، قطع اشجار و بوته‌های مرتعی، قاچاق چوب و محصولات جنگلی و مرتعی، حریق و… با تماس با شماره‌های ۱۵۰۴ و ۱۳۹ کد امداد جنگل و مرتع، ضمن اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان کرمان را در امر حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی یاری کنند.

انتهای پیام/س
جریمه ۳۰ میلیارد ریالی برای قطع درختان تاغ

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? جریمه ۳۰ میلیارد ریالی برای قطع درختان تاغ