جذب دانش‌آموز در مدارس سمای رفسنجان به 78 درصد رسید

دبیر شورای نظارت و هماهنگی استان کرمان با اعلام آمار جذب ۷۸ درصد دانش‌آموز در مدارس سمای رفسنجان گفت: موضوع مهارت آموزشی و مهارتی جنبه‌های متعددی دارد. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، نخستین اجلاس سراسری مدیران مدارس سما و معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی استان کرمان با حضور مسئولان دانشگاه آزاد […]

دبیر شورای نظارت و هماهنگی استان کرمان با اعلام آمار جذب ۷۸ درصد دانش‌آموز در مدارس سمای رفسنجان گفت: موضوع مهارت آموزشی و مهارتی جنبه‌های متعددی دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، نخستین اجلاس سراسری مدیران مدارس سما و معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی استان کرمان با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در مجتمع آموزشی و فرهنگی واحد رفسنجان برگزار شد.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی استان کرمان در این اجلاس با بیان اینکه آمار جذب ۷۸ درصد دانش‌آموز در مدارس سمای رفسنجان حکایت از این دارد که گام درستی را در پیش گرفته‌ایم، مطرح کرد: موضوع مهارت آموزشی و مهارتی جنبه‌های متعددی دارد و دانش‌آموز باید در همه موارد آموزشی و فرهنگی در سطح بالایی باشد.


بیشتر بخوانید:

ارسال ۱۰۰ ایده به نخستین استارت‌آپ دانش‌آموزی در رفسنجان


مجید خزایی با تأکید بر نیاز به همفکری و فعالیت‌های فرهنگی در مدارس استان کرمان گفت: باید در راستای رشد و تعالی مجموعه سما گام برداریم.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان هم در این اجلاس گفت: فرصت خدمت در یکی ار مقدس‌ترین نهادها در نظام جمهوری اسلامی افتخاری بود تا بتوانیم از طریق آموزش و پرورش، دانش‌آموزان را تربیت کنیم.

عظیم محمدخانی افزود: کرونا در دو سال گذشته تأثیر زیادی بر سیستم آموزش وارد کرد، اما با استفاده از فرصت آموزش مجازی نزد دانش‌آموزان سربلند شدیم.

وی به ارائه گزارش کامل از روند رو به رشد مدارس سمای رفسنجان در دو سال گذشته پرداخت.

به گزارش آنا، در پایان این مراسم مسئولان هشت کارگروه تشکیل شده به ارائه جمع‌بندی کارگروه خود پرداختند.

مراسم اختتامیه این مراسم با حضور رضا قدیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان و حجت‌الاسلام سیدروح‌الله میرشفیعی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/
جذب دانش‌آموز در مدارس سمای رفسنجان به 78 درصد رسید

منبع:آنـــا
? جذب دانش‌آموز در مدارس سمای رفسنجان به 78 درصد رسید