جان باختن 22 بیمار کرونایی دیگر در کرمان/تزریق بیش از یک میلیون و 200 هزار دُز واکسن

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: واکسن تزریق شده نوبت اول در استان 792 هزار و ۶۶۲ دُز و واکسن تزریق شده نوبت دوم 426 هزار و ۴۲۱ دُز است. به گزارش فت فتو از کرمان، مهدی شفیعی عصر امروز در تشریح آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر […]


سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: واکسن تزریق شده نوبت اول در استان 792 هزار و ۶۶۲ دُز و واکسن تزریق شده نوبت دوم 426 هزار و ۴۲۱ دُز است.

به گزارش فت فتو از کرمان، مهدی شفیعی عصر امروز در تشریح آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان موارد بستری قطعی در بیمارستان‌های استان را ۸۵۲ مورد اعلام و اظهار کرد: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان به 37 هزار و ۳۹۹ مورد رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۱۶۳ مورد دانست و گفت: کرمان ۸۷ مورد، رفسنجان ۴ مورد، جیرفت ۲۸ مورد، بم ۱۱ مورد و سیرجان ۳۳ مورد بستری داشته است.

وی تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا  در ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۲۲ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: مجموع جانباختگان ناشی از کرونا در استان به 4 هزار و ۴۳۴ نفر رسیده است.

شفیعی در خصوص واکسن تزریق شده در استان نیز گفت: واکسن تزریق شده نوبت اول در استان 792 هزار و ۶۶۲ دُز و واکسن تزریق شده نوبت دوم 426 هزار و ۴۲۱ دُز است.

انتهای پیام/3388/ق

جان باختن 22 بیمار کرونایی دیگر در کرمان/تزریق بیش از یک میلیون و 200 هزار دُز واکسن

منبع:فــارس
? جان باختن 22 بیمار کرونایی دیگر در کرمان/تزریق بیش از یک میلیون و 200 هزار دُز واکسن