جاساز ۵۹۸ کیلو تریاک زیر بار پیاز

به گزارش فت فتو؛ سردار “عبدالرضا ناظری” گفت: ماموران پلیس شهرستان رابر در پی هم‌افزایی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و استان گیلان از ورود یک دستگاه کامیونت حامل موادمخدر به حوزه استان کرمان مطلع و بلافاصله در چند نقطه از محور “جیرفت-رابر” مستقر شدند. وی افزود: ماموران با پایش نامحسوس و […]

به گزارش فت فتو؛ سردار “عبدالرضا ناظری” گفت: ماموران پلیس شهرستان رابر در پی هم‌افزایی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و استان گیلان از ورود یک دستگاه کامیونت حامل موادمخدر به حوزه استان کرمان مطلع و بلافاصله در چند نقطه از محور “جیرفت-رابر” مستقر شدند.

وی افزود: ماموران با پایش نامحسوس و دقیق خودروهای عبوری این محور موفق شدند کامیونت مورد نظر را شناسایی و آن را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی دقیق این خودرو ۵۹۸ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای زیر بار پیاز آن جاساز شده بود کشف و در این رابطه یک متهم که قصد داشت این محموله سنگین را به مرکز کشور منتقل کند دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار “ناظری” در پایان یادآور شد: هر چند که ممکن است سوداگران مرگ برای حمل، انتقال و توزیع مواد افیونی و گرفتار ساختن قشر جوان به هر ترفندی دست بزنند اما پلیس با افزایش رصد و اقدامات اطلاعاتی با تمام توان سد راه آنان خواهد شد و در این زمینه از ظرفیت گزارشات موثق مردمی و هم‌افزایی اطلاعاتی پلیس تمام نقاط کشور هم برخوردار هستیم.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
جاساز ۵۹۸ کیلو تریاک زیر بار پیاز

منبع: بــرنا
? جاساز ۵۹۸ کیلو تریاک زیر بار پیاز