ثبت ۴ فوتی دیگر و ۹۰ بستری بیماران کرونا در کرمان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: طی شبانه‌روز گذشته ۹۰ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند و ۴ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند. به گزارش فت فتو از کرمان،  سعید صحبتی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا تا ساعت ۱۵ امروز در […]


سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: طی شبانه‌روز گذشته ۹۰ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند و ۴ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.

به گزارش فت فتو از کرمان،  سعید صحبتی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا تا ساعت ۱۵ امروز در استان کرمان، موارد بستری قطعی بیماران کرونایی در استان را ۳۱۷ مورد برشمرد و اظهار کرد: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان به ۴۲ هزار و ۶۶۳ مورد رسیده است.

وی موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان را  ۹۰ مورد، فوتی‌های جدید کرونایی استان را ۴ نفر و مجموع جانباختگان کرونا در استان کرمان را ۴۹۸۷ نفر اعلام کرد.

صحبتی خاطرنشان کرد: واکسن تزریق شده نوبت اول در استان کرمان ۲ میلیون و ۱۴ هزار و ۶۹۳ دز و نوبت دوم یک‌میلیون و ۴۸ هزار و ۳۵۳ دز است.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

ثبت ۴ فوتی دیگر و ۹۰ بستری بیماران کرونا در کرمان

منبع:فــارس
? ثبت ۴ فوتی دیگر و ۹۰ بستری بیماران کرونا در کرمان