تکاپوی بانوان فوتبالیست سیرجانی برای رقابت در جام باشگاه‌های آسیا

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: کار بسیار سختی پیش رو داریم کار بدنسازی و تمرینات‌مان برای جام باشگاه‌های آسیا بسیار متفاوت‌تر از لیگ است زیرا در میدان سخت‌تری قرار داریم. به گزارش فت فتو از سیرجان، تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان خود را برای مسابقات جام باشگاه‌های آسیا که آبان ماه در کشور […]


سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: کار بسیار سختی پیش رو داریم کار بدنسازی و تمرینات‌مان برای جام باشگاه‌های آسیا بسیار متفاوت‌تر از لیگ است زیرا در میدان سخت‌تری قرار داریم.

به گزارش فت فتو از سیرجان، تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان خود را برای مسابقات جام باشگاه‌های آسیا که آبان ماه در کشور لبنان برگزار می‌شود آماده می‌کند به‌همین منظور گفت‌وگوی کوتاهی با مریم جهان‌نجاتی سرمربی این تیم انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در رابطه با آمادگی تیم بانوان گفت: دو هفته است که تمرینات بدنسازی را شروع کردیم که این تمرینات شروع کار ما برای جام باشگاه‌های ا‌سیا است.

وی افزود: کار بسیار سختی پیش رو داریم  کار بدنسازی و تمرینات‌مان برای جام باشگاه‌های آسیا بسیار متفاوت‌تر از لیگ است زیرا در میدان سخت‌تری قرار داریم و همه تیم‌ها با آمادگی کامل در این مسابقات حضور دارند.

سرمربی تیم بانوان شهرداری سیرجان با اذعان به بازی‌های سخت‌شان در جام باشگاه‌های آسیا افزود: ما با توجه به شرایطی که در فوتبال بانوان وجود دارد و همچنین وضعیتی که باشگاه دارد تمام تلاشمان را برای حفظ بازیکنانمان انجام دادیم که بتوانیم شاکله تیم را حفظ کنیم.

جهان‌نجاتی اظهار کرد: همچنین چهار بازیکن از تیم ملی جوانان به ما اضافه شدند فهمیه ارزانی، زینب عباسلو، مریم سلیمان‌پور و فاطمه سرورزاده  وهمچنین فاطمه مخدومی از تیم وچان کردستان را به تیم اضافه کردیم تا بتوانیم نمایش خوبی در مسابقات داشته باشیم و نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم.

فوتبال بانوان در آسیا رشد بسیار خوبی داشته است

سرمربی تیم بانوان باشگاه شهرداری سیرجان درباره حریفان تیمش در این مسابقات اظهار داشت: حریفان ما تیم‌های قدرتمندی هستند و قهرمان لیگ‌های ‌کشورشان هستند، فوتبال بانوان در آسیا رشد بسیار خوبی داشته است، تیم باشگاه بنیاد کار که قهرمان لیگ ازبکستان است و تیم بسیار خوبی هست حریف بعدی ما تیم قهرمان هندوستان است که اکثر بازیکنان تیم ملی هند را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: ما نتوانستیم فیلمی از بازی‌های رقبایمان را به‌دست اوریم اما با شناختی که از فوتبال بانوان ملی هندوستان و ازبکستان  دارم، می‌دانم کار بسیار سختی پیش رو داریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان درباره اهمیت حضور تیم شهرداری سیرجان در بازی‌های آسیایی گفت: این برای اولین بار است که از ایران تیم شهرداری سیرجان به‌عنوان نماینده کشورمان در این مسابقات شرکت می‌کند و این افتخار بسیار بزرگی که نه فقط برای بانوان تیم شهرداری سیرجان بلکه  این افتخار بزرگ برای همه بانوان سیرجان و حتی کل استان وکشور است و همه در آن سهیم هستند.

جهان‌نجاتی افزود: امیدوارم که مسئولین شهرستان اهمیت و ارزش موقعیتی که هم برای تیم و هم برای شهر به‌دست آمده را بدانند وهمه دست یاری برای موفقیت این تیم بلند کنند تا بتوانیم شرایط آرمانی و ایده‌آلی داشته باشیم.

وی با اشاره به مشکلات موجود بر سر راه تیم اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین مشکلات ما زمین بازی است وبا توجه به وجود چندین زمین چمن طبیعی خوب در شهرستان، متاسفانه ما همچنان دغدغه زمین چمن را داریم و تا یک ساعت قیل از تمرین نمی‌دانیم کجا باید تمرین کنیم یا باید بر روی چمن مصنوعی خراب ورزشگاه تختی تمرین کنیم و امیدوارم هرچه سریعتر مشکلات زیرساختی ما حل شود و ما اینقدر دغدغه زمین چمن و تهیه امکانات را نداشتیم البته مشکلات دیگری نیز وجود داشت که با درایت مدیر عامل باشگاه و همکاری مسئولین شهرداری برطرف شد.

جام ملت‌های آسیا فرصت خوبی برای بانوان ایرانی است

افسانه چترنور یکی از بازیکنان تیم شهرداری سیرجان نیز درباره آمادگی تیمش گفت: مدتی هست که تمرینات مان را زیر نظر سرمربی تیم شروع کردیم، هیچ‌یک از بازیکنان فصل قبل را از دست ندادیم و بازیکنان جوان خوبی هم امسال جذب کردیم ودر حال تمرینات بدن‌سازی هستیم.

وی همچنین در مورد حضور در جام باشگاه‌های بانوان گفت: من فکر می‌کنم جام ملت‌های آسیا فرصت خوبی هست برای اینکه ما بانوان فوتبالیست ایرانی هم دیده شویم و زمینه‌ای برای لژیونر شدن ما فراهم شود.

گفتنی است، رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های بانوان در منطقه غرب آسیا برای دومین سال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می‌شود و برای نخستین‌‌بار نماینده‌ای از ایران قرار است در آن شرکت کند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق

تکاپوی بانوان فوتبالیست سیرجانی برای رقابت در جام باشگاه‌های آسیا

منبع:فــارس
? تکاپوی بانوان فوتبالیست سیرجانی برای رقابت در جام باشگاه‌های آسیا