تولید مستند «منصور» بر اساس زندگینامه پهلوان ورزشی کشورمان در رفسنجان

فیلم مستند زندگینامه منصور پورمیرزایی قهرمان ورزشی شهرستان رفسنجان با عنوان «منصور» در رفسنجان تولید می‌شود.  به گزارش فت فتو از رفسنجان، منصور پورمیرزایی پهلوان رفسنجانی و نائب قهرمان وزنه‌برداری مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو یکی از افتخارات شهرستان رفسنجان است که طی این سال‌ها با مدال‌های رنگارنگی که در مسابقات مختلف ملی و بین‌المللی کسب […]


فیلم مستند زندگینامه منصور پورمیرزایی قهرمان ورزشی شهرستان رفسنجان با عنوان «منصور» در رفسنجان تولید می‌شود.

 به گزارش فت فتو از رفسنجان، منصور پورمیرزایی پهلوان رفسنجانی و نائب قهرمان وزنه‌برداری مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو یکی از افتخارات شهرستان رفسنجان است که طی این سال‌ها با مدال‌های رنگارنگی که در مسابقات مختلف ملی و بین‌المللی کسب کرده، نام رفسنجان و ایران را بلندآوازه کرده است.

اما تلاش‌های این قهرمان ورزشی از سوی مسؤولان به تجلیل‌ها و اهدای جوایز بسنده نشده و ساخت مستند زندگینامه منصور پورمیرزایی با عنوان «منصور» با همکاری انجمن سینمای جوان رفسنجان، روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، روابط‌عمومی و رسانه باشگاه ورزشی مس رفسنجان و توسط فیلمسازان بومی این شهرستان انجام خواهد شد.

این کار ارزشمند که به‌همت فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان کلید می‌خورد، علاوه بر تجلیل از این قهرمان شهرمان در راستای ترغیب و تشویق دیگر جوانان، ورزشکاران و هنرمندان برای به اهتزار درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب

تولید مستند «منصور» بر اساس زندگینامه پهلوان ورزشی کشورمان در رفسنجان

منبع:فــارس
? تولید مستند «منصور» بر اساس زندگینامه پهلوان ورزشی کشورمان در رفسنجان