توسعه صادرات نامرئی استان کرمان با حضور شرکت‌های معتبر گردشگری محقق می‌شود

گروه استان‌ها – مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان با بیان اینکه کرونا تأثیر منفی زیادی بر روی صنعت گردشگری داشت گفت: کرمان نیازمند شرکت‌های معتبر گردشگری است. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، فریدون فعالی صبح امروز در آیین افتتاح تعدادی از پروژه‌های گردشگری شهر کرمان به مناسبت هفته گردشگری […]

گروه استان‌ها – مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان با بیان اینکه کرونا تأثیر منفی زیادی بر روی صنعت گردشگری داشت گفت: کرمان نیازمند شرکت‌های معتبر گردشگری است.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، فریدون فعالی صبح امروز در آیین افتتاح تعدادی از پروژه‌های گردشگری شهر کرمان به مناسبت هفته گردشگری با تبریک این هفته اظهار داشت: در استان کرمان نیازمند ایجاد شرکت‌های معتبر خدمات گردشگری هستیم.

وی با اشاره به جایگاه استان کرمان در حوزه گردشگری در کشور و وجود ظرفیت‌های فراوان و بی‌نظیر این حوزه در استان گفت: 137 دفتر خدمات مسافرتی در استان کرمان داریم و از ایجاد این دفاتر در استان استقبال می‌کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه کرونا تأثیر منفی زیادی بر روی صنعت گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی در استان داشته است افزود: 15 دفتر غیرفعال در استان لغو مجوز شده و دفاتر جدید جایگزین آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه گردشگری سلامت در استان یک ظرفیت بزرگ است و باید بسترهای لازم برای این نوع گردشگری در استان را فراهم کرد ادامه داد: کرمان پزشکان متخصص و بیمارستان‌های خصوصی خوبی دارد.

فعالی بیان کرد: روزانه تعداد زیادی برای درمان از اقصی نقاط کشور به‌ویژه از جنوبشرق کشور برای درمان به استان کرمان مراجعه می‌کنند که ظرفیت بزرگی است.

ظرفیت عظیم گردشگری استان کرمان به تناسب تاریخ کهن آن استفاده نشده است
لابی‌گری در صنعت گردشگری استان کرمان بیداد می‌کند/ جزیره‌ای عمل‌کردن مانع توسعه گردشگری شده است
تبلیغات مناسبی از ظرفیت‌های گردشگری استان کرمان نمی‌شود

 

وی با اشاره به اینکه گردشگری نجوم نیز یکی از ظرفیت‌های بزرگ گردشگری در استان کرمان است بیان کرد: متأسفانه هنوز این ظرفیت گردشگری در استان معرفی نشده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه تعداد دفاتر خدمات مسافرتی برای ما مهم نیست و محدودیتی از این بابت نداریم تأکید کرد: کیفیت خدمات برای ما بسیار اهمیت دارد.

انتهای پیام/511/ی
توسعه صادرات نامرئی استان کرمان با حضور شرکت‌های معتبر گردشگری محقق می‌شود

منبع:تسنــیم
? توسعه صادرات نامرئی استان کرمان با حضور شرکت‌های معتبر گردشگری محقق می‌شود