توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در کرمان

کرمان – ۴۵۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در رزمایش مشترک مساجد استان کرمان بین نیازمندان توزیع شد. به گزارش فت فتو، رزمایش مشترک مساجد استان کرمان در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی‌بر اوج‌گیری نهضت مواسات با موضوع مساجد برای توزیع ۴۵۰۰ بسته کمک معیشتی و لوازم‌التحریر در بین نیازمندان در مسجد […]

کرمان – ۴۵۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در رزمایش مشترک مساجد استان کرمان بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش فت فتو، رزمایش مشترک مساجد استان کرمان در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی‌بر اوج‌گیری نهضت مواسات با موضوع مساجد برای توزیع ۴۵۰۰ بسته کمک معیشتی و لوازم‌التحریر در بین نیازمندان در مسجد امام خمینی (ره) شهر کرمان برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تشکر از عوامل اجرای این رزمایش بیان کرد: این حرکت دارای سه ویژگی بسیار ارزشمند است.

حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی، وحدت و همراهی را اولین ویژگی دانست و گفت: در این مراسم سازمان‌ها و نهادی مختلف در کنار مردم قرار گرفتند و وحدت و همراهی شکل گرفت.

امام جمعه کرمان تصریح کرد: این همراهی برای پیش‌برد اهداف متعالی نظام و اسلام بود و همه افراد در این حرکت، در یک جهت واحد و ارزشی و به قصد قربت و با یک نگاه ایمانی حرکت کردند.

توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در کرمان

وی قرار گرفتن مردم در مرکزیت وحدت نهادهای حمایتی را ویژگی سوم دانست و گفت: هر زمان که مردم در کنار هم قرار گرفتند قدرتمندترین حرکات و جریانات را خلق کردند. مانند دوران جنگ که مردم با قرار گرفتن در کنار نیروهای مسلح سرنوشت جنگ را تغییر دادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با بیان اینکه چنین حرکت‌هایی باید در طول سال حفظ شود، گفت: امیدواریم مسجد امام خمینی در کرمان با توجه به ظرفیتی که دارد به مرکزی برای همراهی مردم و نهادهای مختلف تبدیل شود.

کد خبر 5313613
توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در کرمان

منبع:مــهر
? توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در کرمان