توزیع ۲ هزار دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان اتباع در کرمان

کارشناس مدارس آموزش از راه دور و مسؤول امور اتباع اداره کل آموزش و پروش استان کرمان از توزیع ۲ هزار دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان اتباع در استان کرمان خبر داد. به گزارش فت فتو از بردسیر، علی رضایی‌پور کارشناس مدارس آموزش از راه دور و مسؤول امور اتباع اداره کل آموزش و پرورش استان […]


کارشناس مدارس آموزش از راه دور و مسؤول امور اتباع اداره کل آموزش و پروش استان کرمان از توزیع ۲ هزار دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان اتباع در استان کرمان خبر داد.

به گزارش فت فتو از بردسیر، علی رضایی‌پور کارشناس مدارس آموزش از راه دور و مسؤول امور اتباع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان امروز اظهار کرد: در زمان کرونا و مجازی شدن آموزش، براساس نیازسنجی قرار براین شد که ۲هزار دستگاه تبلت توسط سازمان ملل متحد و جمعیت حمایت از  بهبودیافتگان با نظارت اداره کل امور اتباع تهیه و بین اتباع نیازمند توزیع شود که تهیه تبلت‌ها با تاخیر دوساله مواجه شد.

وی ادامه داد: توزیع این تبلت‌ها و احصا دانش‌آموزان بر عهده اداره کل آموزش و و پرورش بوده است و بین ۷ شهرستان که بیشترین اتباع را داشتند شامل نواحی ۱و۲ کرمان، رفسنجان، سیرجان، زرند، چترود و بردسیر این توزیع انجام شده است.

رضایی‌پور خاطرنشان کرد: ۲۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان اتباع ساکن در شهرستان بردسیر اهدا می‌شود.

وی عنوان کرد: بیش از ۳۰هزار دانش آموز اتباع در کل استان در حال تحصیل هستند و این تعداد تبلت فقط به کسانی تعلق گرفت که علاوه بر پاسپورت، در سرشماری جدید ثبت‌نام کرده باشند و برگ آمایش و برگ حمایت تحصیلی داشته باشند.

پایان پیام/۸۰۰۶۰/ب

توزیع ۲ هزار دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان اتباع در کرمان

منبع: فــارس
? توزیع ۲ هزار دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان اتباع در کرمان