توزیع کتاب‌های درسی از ۲۰ شهریور ماه در مدارس کرمان

کرمان – مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کتاب‌های درسی دانش آموزان در تمامی دوره‌های تحصیلی از بیستم شهریور ماه در مدارس کرمان توزیع می‌شود. به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب اظهار کرد: کتاب‌های درسی دانش آموزان در تمامی دوره‌های تحصیلی به […]

کرمان – مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کتاب‌های درسی دانش آموزان در تمامی دوره‌های تحصیلی از بیستم شهریور ماه در مدارس کرمان توزیع می‌شود.

به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب اظهار کرد: کتاب‌های درسی دانش آموزان در تمامی دوره‌های تحصیلی به شهرستان‌ها و مناطق استان ارسال شده و آماده برای توزیع است.

وی بیان کرد: امسال همه کتاب‌ها در مدارس توزیع می‌شود و هیچ کتابی در کتاب فروشی‌ها فروخته نخواهد شد.

اسکندری نسب با بیان اینکه تاکنون ۴۲۰ هزار و ۵۶۰ نفر دانش آموز یعنی حدود ۷۹ درصد دانش آموزان استان کتاب‌های درسی خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده‌اند، تاکید کرد: سایر دانش آموز در اسرع وقت نسبت به خرید اینترنتی کتاب‌های

درسی خود اقدام کنند.

وی افزود: دانش آموزانی که تاکنون کتاب‌های درسی خود را خریداری نکرده‌اند تا ۱۵ شهریور مهلت دارند که با ورود به سامانه IRTEXTBOOK.IR نسبت به خرید کتاب درسی خود اقدام کنند.

اسکندری نسب گفت: خرید کتاب درسی نیازمند ثبت نام دانش آموزان در سامانه «پادا» و مشخص شدن مدرسه محل تحصیل آنهاست.

کد خبر ۵۲۹۰۷۲۶
توزیع کتاب‌های درسی از ۲۰ شهریور ماه در مدارس کرمان

منبع:مــهر
? توزیع کتاب‌های درسی از ۲۰ شهریور ماه در مدارس کرمان