توزیع روغن خوراکی از امروز در کرمان آغاز می‌شود

فردای کرمان – گروه اقتصاد: رئیس صنف لبنیات و سوپرمارکت‌های اتاق اصناف کرمان گفت:«توزیع روغن با نرخ مصوب دولت از امروز در فروشگاه‌های سراسر استان کرمان توزیع می‌شود و مشکل خاصی برای کمبود کالاهای اساسی در استان نخواهیم داشت». مهدی مهدوی افزود:«مردم نگرانی برای کمبود کالاهای اساسی نداشته باشند و با وجود قیمت مصوب دولت […]

فردای کرمان – گروه اقتصاد: رئیس صنف لبنیات و سوپرمارکت‌های اتاق اصناف کرمان گفت:«توزیع روغن با نرخ مصوب دولت از امروز در فروشگاه‌های سراسر استان کرمان توزیع می‌شود و مشکل خاصی برای کمبود کالاهای اساسی در استان نخواهیم داشت».

مهدی مهدوی افزود:«مردم نگرانی برای کمبود کالاهای اساسی نداشته باشند و با وجود قیمت مصوب دولت دیگر مشکلی در لبنیات و روغن خوراکی نداریم».

به گزارش فردای کرمان به نقل از فت فتو کرمان،وی با اشاره به کمبود لبنیات در بازار کرمان در روز جمعه 23 اردیبهشت‌ماه اظهار کرد:«نرخ جدید لبنیات در بازار کرمان از شنبه اعلام می‌شود و با قیمت اعلامی دولت مشکلی در لبنیات نخواهیم داشت».

رئیس صنف لبنیات و سوپرمارکت‌های اتاق اصناف کرمان با بیان اینکه قیمت روغن خوراکی ۸۱۰ گرمی در نرخ جدید ۶۳ هزار تومان تعیین شده است،گفت:«بالا رفتن قیمت روغن خوراکی موجب شده که احتکارهای خانگی روغن نباتی کاهش یابد و همین امر بازار را به تعادل می‌رساند».

وی یادآور شد:«نشست بررسی مشکلات اقتصادی بازار امروز با حضور نمایندگانی از استانداری کرمان،سازمان صنعت،معدن و تجارت،تعزیرات حکومتی،فرمانداری و اتاق اصناف کرمان در محل این اتاق برگزار می‌شود». /پ
توزیع روغن خوراکی از امروز در کرمان آغاز می‌شود

منبع:خبر کرمان
?
توزیع روغن خوراکی از امروز در کرمان آغاز می‌شود

:اخبار استان کرمان – اقتصادی