تمهیدات پلیس راه کرمان در هفته مقاومت

رئیس پلیس راه کرمان از اقدامات پلیس راه شمال استان کرمان برای تامین امنیت ترافیکی برنامه های هفته مقاومت خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان،  سرهنگ علی رضایی، رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: همزمان با آغاز هفته مقاومت و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی، هموطنان از جای جای کشور برای شرکت […]

رئیس پلیس راه کرمان از اقدامات پلیس راه شمال استان کرمان برای تامین امنیت ترافیکی برنامه های هفته مقاومت خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان،  سرهنگ علی رضایی، رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: همزمان با آغاز هفته مقاومت و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی، هموطنان از جای جای کشور برای شرکت در این مراسم به سمت کرمان حرکت کرده اند.

او افزود: به همین مناسبت، بار ترافیکی منتهی به مرکز استان کرمان از سمت محور‌های ۵ گانه استان‌های همجوار افزایش پیدا خواهد کرد و پیاده روی‌های مذهبی، حضور تیم‌های ورزشی، دوچرخه سواران در طول مسیر حرکت به شهر کرمان، حجم این بار ترافیکی را افزایش می‌دهد.

 سرهنگ رضایی بیان کرد: به منظور ارتقای امنیت ترافیکی در طول مسیر‌های منتهی به شهر کرمان و گلزار شهدا و مزار سردار مقاومت، تمهیدات ویژه‌ای از سوی این پلیس برای برقراری انضباط ترافیکی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

او تصریح کرد: حضور ۱۰۰ درصدی کارکنان پلیس راه شمال استان، حضور تیم‌های کمکی از استان‌های همجوار در استان، هماهنگی ۵ استان همسایه برای پوشش کامل امنیت ترافیکی در محور‌های مواصلاتی به سمت استان کرمان، استقرار تیم‌های گشت پلیس راه و هدایت و راهنمایی میهمانان، کنترل اتوبوس‌ها از لحاظ ایمنی و تعداد مسافر و برقراری انضباط ترافیکی از مهم ترین اقدامات این پلیس خواهد بود.

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان از تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها خواست: به منظور مشارکت در تولید امنیت ترافیکی، در ابتدای مسیر حرکت زائران به سمت کرمان، در صدور مجوز برای اتوبوس‌های اعزامی به انجام استاندارد‌های ترافیکی توجه و از حرکت اتوبوس با مسافر اضافی خودداری کنند.

او افزود: زائرانی که پیاده در طول محور‌های مواصلاتی حرکت می‌کنند باید حتما با پرچم یا جلیقه شبرنگ، رانندگان خودرو‌های عبوری را از حضور خود در جاده مطلع کرده و همچنین دوچرخه سوران و تیم‌های ورزشی نیز از سوی فدراسیون‌ها نکات ایمنی را در اولویت کار خود قرار دهند.

رئیس پلیس راه شمال استان تاکید کرد: هر شخصی که به جاده پای می‌گذارد به عنوان کاربر ترافیکی بوده و باید تمامی مقررات و ملزومات ایمنی ترافیک را رعایت کند که با این رفتار ترافیکی به پلیس در تامین امنیت ترافیکی کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/ م
تمهیدات پلیس راه کرمان در هفته مقاومت

منبع: باشــگاه خبرنگاران
? تمهیدات پلیس راه کرمان در هفته مقاومت