تمثال شهیدان رئیسی در بم رونمایی شد

فت فتو-کرمان- همزمان با هفته دولت از تمثال شهیدان هادی و محمدحسین رئیسی از شهدای نیروی انتظامی روز یکشنبه در شهر بم رونمایی شد. به گزارش فت فتو در مراسم رونمایی از تمثال این شهیدان معاون مهندسی ناجا کشور، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان و نیز مسئولان شهرستانی با حضور خانواده شهیدان رئیسی حضور داشتند. […]

فت فتو-کرمان- همزمان با هفته دولت از تمثال شهیدان هادی و محمدحسین رئیسی از شهدای نیروی انتظامی روز یکشنبه در شهر بم رونمایی شد.

به گزارش فت فتو در مراسم رونمایی از تمثال این شهیدان معاون مهندسی ناجا کشور، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان و نیز مسئولان شهرستانی با حضور خانواده شهیدان رئیسی حضور داشتند.

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دولت گفت: با هدف توسعه و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت یادمان شهیدان رئیسی در محل ورودی شهرستان دارالصابرین و شهیدپرور بم رونمایی شد.
وی بیان کرد: شهید محمدحسین رئیسی سال ۹۶ در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نایل شد و از نیروهای قرارگاه عملیاتی ابوذر استان بود؛ سال گذشته پدر خانم ایشان یعنی شهید هادی رئیسی در عملیاتی علیه اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
ناظری توضیح داد: امروز امنیت و اقتدار ما مرهون ایثارگری شهدای والامقام و صبر و همراهی خانواده های این شهداست.

شهید هادی رئیسی سال ۹۹ به عنوان شهید شاخص نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در کشور انتخاب شد.

شهرستان بم در ۱۹۵ کیلومتری شرق مرکز استان کرمان قرار دارد.
تمثال شهیدان رئیسی در بم رونمایی شد

منبع:ایرنـا
? تمثال شهیدان رئیسی در بم رونمایی شد