تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی شهید سلیمانی

همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی شهید سلیمانی برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، همزمان با دفاع مقدس مراسم تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی حوزه فرهنگی برگزار شد. رئیس کارگروه تخصصی دانشجویی […]

همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی شهید سلیمانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، همزمان با دفاع مقدس مراسم تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی حوزه فرهنگی برگزار شد.

رئیس کارگروه تخصصی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در این مراسم تقدیر از پیشکسوتان دفاع مقدس را به منزله مصون‌سازی نسل جوان در برابر تحرکات و تهاجم فرهنگی دشمن قلمداد کرد و گفت: امروز استادان و فرهیختگان وظیفه دارند هرچه می‌توانند یاد، نام، وصیتنامه، هدف و مسیر نورانی شهیدان و ایثارگران را نشان دهند، چراکه نمایاندن راه نورانی شهدا برای رهایی یافتن از ضلالت و گمراهی و دفع فتنه‌های فتنه‌گران ضروری است.

حجت بابایی، جنگ تحمیلی بر علیه ایران را تمامی‌ناپدیر عنوان کرد و افزود: در حال حاضر، کشور درگیر جنگ اقتصادی است و مدیریت این جنگ نیز پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و مردم با هوشیاری می‌توانند در این مقطع استکبار را به زانو درآورند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/
تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی شهید سلیمانی

منبع:آنـــا
? تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی شهید سلیمانی