تضمین سلامت، استمرار و ارتقای کیفیت آموزشی مدارس کرمان

زنگ‌ بازگشایی مدارس در کرمان، صبح امروز با حضور استاندار کرمان در مدرسه دخترانه شاهد نواخته شد. به گزارش فت فتو؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین نواخته شدن زنگ مهر در ۸ هزار مدرسه و فضای آموزشی استان برای ۶۷۰ هزار دانش آموز و ۴۴ هزار معلم و فرهنگی افزود: امسال شعار ما […]

زنگ‌ بازگشایی مدارس در کرمان، صبح امروز با حضور استاندار کرمان در مدرسه دخترانه شاهد نواخته شد.

به گزارش فت فتو؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین نواخته شدن زنگ مهر در ۸ هزار مدرسه و فضای آموزشی استان برای ۶۷۰ هزار دانش آموز و ۴۴ هزار معلم و فرهنگی افزود: امسال شعار ما “تضمین سلامت استقرار آموزش و کیفیت برنامه‌های اجرایی” است.

اسکندری نسب افزود: همه مدارس عشایری وروستایی آموزش حضوری را آغاز کرده‌اند و با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی به تدریج آموزش حضوری در مدارس پرجمعیت نیز آغاز می‌شود.

استاندار کرمان هم در مراسم بازگشایی مدارس با تاکید بر واکسیناسیون فرهنگیان دانش آموزان و رانندگان خودروی مدارس گفت: جز استان‌های برتر و پیشرو برای بازگشایی مدارس هستیم و با تجربه بیشتر و آرامش و اطمینان بیشتر نسبت به قبل، سال تحصیلی را آغاز کردیم.

 بگفته وی نظر همه کارشناسان بر این است که آموزش باید حضوری انجام شود؛ بنابراین خانواده ها به ما کمک کنند تا بتوانیم به‌تدریج آموزش حضوری را آغاز کنیم.
تضمین سلامت، استمرار و ارتقای کیفیت آموزشی مدارس کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? تضمین سلامت، استمرار و ارتقای کیفیت آموزشی مدارس کرمان