تصادف مرگبار در محور دیگ رستم به راور/ جان‌باختن ۲ کودک ۹ و ۱۵ ساله

رئیس اورژانس کرمان از تصادف مرگبار در محور دیگ رستم به راور خبر داد و گفت: در پی این حادثه ۲ کودک دختر ۹ و ۱۵ ساله به علت شدت جراحات وارده جان‌باختند. – اخبار استانها – سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، از وقوع یک حادثه مرگبار در محور دیگ […]

رئیس اورژانس کرمان از تصادف مرگبار در محور دیگ رستم به راور خبر داد و گفت: در پی این حادثه ۲ کودک دختر ۹ و ۱۵ ساله به علت شدت جراحات وارده جان‌باختند.

– اخبار استانها –

سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، از وقوع یک حادثه مرگبار در محور دیگ رستم به راور خبر داد و اظهار داشت: این حادثه صبح امروز جمعه ۱۴ مردادماه به وقوع پیوسته است.

وی ادامه داد: ساعت ۷:۱۶ صبح امروز به دنبال دریافت گزارش واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور دیگ رستم به راور سریعاً سه تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به جزئیات بیشتر این حادثه بیان کرد: این تصادف در ۱۲۵ کیلومتری راور اتفاق افتاد و متاسفانه در پی این حادثه ۲ کودک دختر ۹ و ۱۵ ساله به علت شدت جراحات وارده جان‌باختند.

تصادف پراید با تریلی در محور کاشان قم ۲ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت
خراسان جنوبی رتبه نخست کشور در کاهش تصادفات را کسب کرد

وی با بیان اینکه این حادثه چهار مصدوم نیز برجای گذاشته است، ادامه داد: مصدومان این حادثه بعد از دریافت اقدامات درمانی مناسب، توسط تیم‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) راور منتقل شدند.

صابری افزود: مصدومان این حادثه شامل یک کودک دختر ۷ ماهه، ۲ زن ۳۵ و ۳۸ ساله و یک مرد ۴۵ ساله است که حال عمومی یکی از مصدومان حادثه که یک زن ۳۵ ساله است، وخیم گزارش شده است.

انتهای پیام/۵۱۱/ح
تصادف مرگبار در محور دیگ رستم به راور/ جان‌باختن ۲ کودک ۹ و ۱۵ ساله

منبع: تسنــیم
? تصادف مرگبار در محور دیگ رستم به راور/ جان‌باختن ۲ کودک ۹ و ۱۵ ساله