تشریح برنامه‌های سی‌و‌یکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به کرمان

استاندار کرمان برنامه‌های سی‌و‌یکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به استان کرمان را تشریح کرد. به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار امشب در تشریح برنامه‌های سی‌ویکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به کرمان اظهار کرد: رئیس جمهور فردا عصر وارد کرمان می‌شود. استاندار کرمان افزود: رئیس جمهور و هیأت دولت فردا عصر پنجشنبه ۲۰ مرداد […]


استاندار کرمان برنامه‌های سی‌و‌یکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به استان کرمان را تشریح کرد.

به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار امشب در تشریح برنامه‌های سی‌ویکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به کرمان اظهار کرد: رئیس جمهور فردا عصر وارد کرمان می‌شود.

استاندار کرمان افزود: رئیس جمهور و هیأت دولت فردا عصر پنجشنبه ۲۰ مرداد وارد کرمان می‌شوند و تا جمعه شب ۲۱ مرداد مهمان مردم کرمان خواهند بود. 

وی با بیان اینکه ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر پنجشنبه ۲۰ مرداد در محل مصلای کرمان با مردم کرمان دیدار می‌کند، افزود: آیت‌الله رئیسی روز جمعه ۲۱ مرداد ماه در سفر به شهرستان جیرفت ساعت ۱۰ صبح در محل مصلای این شهر دیدار مردمی خواهند داشت. 

استاندار کرمان تصریح کرد: دیدارهای تخصصی رئیس جمهور از جمله نشست بررسی مسائل اقتصادی استان با تاکید بر حوزه معادن با حضور وزرا برگزار می‌شود. 

فداکار همچنین از نشست آیت‌الله رئیسی با نخبگان فرهنگی، سیاسی، رسانه‌ای و خانواده شهدا در استان کرمان خبر داد و افزود: شورای اداری استان از مهمترین جلسات حوزه کاری است که با حضور وزاری دولت انجام می‌شود.  

استاندار کرمان اظهار کرد: پایان بخش سفر رئیس جمهور به استان کرمان، نشست خبری در عصر جمعه ۲۱ مرداد است که جمع‌بندی و مصوبات سفر اعلام می‌شود.

وی از تشکیل میز خدمت دستگاه‌های اجرایی در سفر هیأت دولت به استان کرمان خبر داد و خاطرنشان کرد: معاونان وزرا در دستگاه‌های مربوطه خود حضور می‌یابند و به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر پاسخگوی مراجعات مردمی هستند.

استاندار کرمان عنوان کرد: طرح‌هایی برای تامین آب استان به ویژه در بخش شرب دیده شده که در سفر رئیس جمهور به استان مطرح و تامین اعتبار می‌شود. 

فداکار گفت: در خصوص مصوبات سفر، طی فرآیند طولانی از مدت‌ها قبل با محوریت معاونت عمرانی استانداری، درخواست‌ها و پروژه‌های دستگاه‌‌های اجرایی دریافت شدند و با حضور نمایندگان دولت و اهمیت پروژه‌ها بررسی و ارزیابی شدند. 

استاندار کرمان اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ پروژه مهم بررسی و دیده شده است در حوزه راه، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، زیرساخت، دانشگاه‌ و غیره و امیدواریم این اعتبارات به سرعت جذب شده و شاهد افتتاح آنها باشیم. 

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق

تشریح برنامه‌های سی‌و‌یکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به کرمان

منبع: فــارس
? تشریح برنامه‌های سی‌و‌یکمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی به کرمان