تشریح اهم برنامه های هفته دفاع مقدس در فهرج

در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس حمید ابراهیم آبادی اهم برنامه های این هفته را در فهرج تشریح کرد. به گزارش فت فتو؛ حمید ابراهیم آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فهرج طی گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، شهدای انقلاب اسلامی و همچنین سپهبد شهید […]

در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس حمید ابراهیم آبادی اهم برنامه های این هفته را در فهرج تشریح کرد.

به گزارش فت فتو؛ حمید ابراهیم آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فهرج طی گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، شهدای انقلاب اسلامی و همچنین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از ۵۰ برنامه با موضوعات مختلف در فضای حقیقی و مجازی برنامه ریزی و تدارک دیده شده اند.

وی در تشریح جزئیات این برنامه ها گفت: همزمان با ۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام و شهرستان با حضور مسئولان ادارات انجام می شود.

ابراهیم آبادی اظهار کرد: همچنین با برنامه ریزی صورت گرفته این برنامه معنوی توسط پایگاه های مقاومت در سایر نقاط سطح شهرستان برگزار می شود.

فرمانده سپاه فهرج با اشاره به دیدار با امام جمعه محترم، تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران و تجلیل از کادر درمان اضافه کرد: برگزاری رژه خودرویی و موتوری نیز در آغازین روزهای هفته دفاع مقدس در دستور کار است.

وی در ادامه به افتتاح طرح های عمرانی اشاره و خاطرنشان کرد: در این هفته ۲۳ طرح عمرانی شامل احداث و تکمیل ۲۱ مسکن محرومین و ۲ باب مسجد افتتاح و به بهره برداری می رسد.

ابراهیم آبادی همچنین از توزیع بسته های کمک مومنانه و لوازم التحریر بین اقشار آسیب پذیر و دانش آموزان خبر داد و افزود: در هفته دفاع مقدس در ۷ نقطه از سطح شهرستان مراسم یادواره شهدای آبروی محله به همراه برگزاری شب شعر در روستای جهان آباد اجرا می شود.

فرمانده سپاه فهرج با اشاره به اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم جهت خدمت رسانی و تداوم طرح شهید سلیمانی به منظور ریشه کنی کرونا گفت: طرح آبرسانی مرد میدان نیز در هفته دفاع مقدس با جدیت پیگیری میشود تا بزودی مردم ۲۵ روستای فهرج از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شوند.

وی بیان کرد: همچنین از ابتدای هفته دفاع مقدس تا پایان آن برنامه هایی در بستر فضای مجازی تدارک دیده شده است که برگزاری نشست روشنگری با حضور سخنران کشوری، برگزاری یادواره شهدا، بیان خاطرات دفاع مقدس در سامانه شاد و برگزاری مراسم ختم قرآن همراه با تولید و انتشار محتوای چند رسانه ای از جمله آنهاست.

ابراهیم آبادی در پایان به حضور حداکثری بسیجیان و پاسداران در نماز جمعه این هفته اشاره و اظهار کرد: در آیین عبادی سیاسی هفته جاری برنامه هایی از جمله ارائه میز خدمت، بیان خاطرات دفاع مقدس توسط راوی و سخنرانی فرمانده ناحیه در بین صلاتین برگزار می شوند.

انتهای پیام/عباسزاده
تشریح اهم برنامه های هفته دفاع مقدس در فهرج

منبع:آرمـان
? تشریح اهم برنامه های هفته دفاع مقدس در فهرج