تست آمادگی جسمانی داوران جنوب کشور به میزبانی کرمان برگزار شد

تست آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران رده‌های سنی پایه جنوب کشور دیروز سه شنبه ۱۸ آبان ماه به میزبانی استان کرمان برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ داوران و کمک داوران رده‌های سنی پایه استان‌های کرمان، اصفهان، یزد، هرمزگان و سیستان‌ و بلوچستان در این تست حضور یافتند که جمعا 140 […]

تست آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران رده‌های سنی پایه جنوب کشور دیروز سه شنبه ۱۸ آبان ماه به میزبانی استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ داوران و کمک داوران رده‌های سنی پایه استان‌های کرمان، اصفهان، یزد، هرمزگان و سیستان‌ و بلوچستان در این تست حضور یافتند که جمعا 140 داور از استان‌های مذکور تست آمادگی جسمانی را در ورزشگاه باهنر شهر کرمان از سر گذراندند.
ایرج احمدی از اعضای برجسته کمیته داوران فدراسیون فوتبال به عنوان ممتحن به کرمان سفر کرده است و در این تست که در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان در حال برگزاری است، حضور دارد.
علیرضا کهوری رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان با همراهی سایر اعضای این کمیته نیز در این آزمون آمادگی جسمانی حاضر بودند و بر کار داوران نظارت کردند.
در ابتدای این تست به رضا شمسی داور فقید فوتبال استان کرمان ادای احترام صورت گرفت و یاد و خاطره‌اش گرامی داشته شد. مرحوم رضا شمسی قرار بود در این تست شرکت کند که متاسفانه روز جمعه ۱۴ آبان در یک سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
تست آمادگی جسمانی داوران جنوب کشور به میزبانی کرمان برگزار شد

منبع:یـزدان کـرمان
? تست آمادگی جسمانی داوران جنوب کشور به میزبانی کرمان برگزار شد