تزریق واکسن کرونا در کرمان از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دُز فراتر رفت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تا کنون در استان کرمان ۳ میلیون و ۵۱۱ هزار و ۲۱۶ دز واکسن کرونا در نوبت اول و دوم تزریق شده است. به گزارش فت فتو از کرمان، سعید صحبتی در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا تا ساعت ۱۵ امروز در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی […]


سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تا کنون در استان کرمان ۳ میلیون و ۵۱۱ هزار و ۲۱۶ دز واکسن کرونا در نوبت اول و دوم تزریق شده است.

به گزارش فت فتو از کرمان، سعید صحبتی در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا تا ساعت ۱۵ امروز در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان کرمان ۲۹۶ مورد است که به تفکیک در کرمان ۱۷۷ نفر، رفسنجان ۳۴ نفر، جیرفت ۱۴ نفر، بم ۱۳ نفر و سیرجان ۵۸ نفر بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان را  ۵۵ مورد، فوتی‌های جدید را ۱۲ نفر و مجموع فوتی‌های کرونا در استان را ۴۹۹۹ نفر اعلام کرد.

وی عنوان کرد: تاکنون ۲ میلیون و ۱۸ هزار و ۶۸۵ دز واکسن کرونا در نوبت اول و یک‌میلیون و ۴۹۲ هزار و ۵۳۱ دز نوبت دوم در استان کرمان تزریق شده است.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

تزریق واکسن کرونا در کرمان از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دُز فراتر رفت

منبع:فــارس
? تزریق واکسن کرونا در کرمان از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دُز فراتر رفت