ترافیک در محور سیرجان ـ بندرعباس؛ احتمال مسدود شدن مجدد مسیر وجود دارد

گروه استان‌ها – رئیس پلیس راه استان کرمان گفت: جابه‌جایی تکه سنگ‌های بزرگ از کنار محور سیرجان – بندرعباس ضرورت داشته و احتمال بسته شدن مسیر وجود دارد. – اخبار استانها – سرهنگ علی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ، با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محور سیرجان- بندرعباس اظهار داشت: […]

گروه استان‌ها – رئیس پلیس راه استان کرمان گفت: جابه‌جایی تکه سنگ‌های بزرگ از کنار محور سیرجان – بندرعباس ضرورت داشته و احتمال بسته شدن مسیر وجود دارد.

– اخبار استانها –

سرهنگ علی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ، با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محور سیرجان- بندرعباس اظهار داشت: به دلیل زلزله بیش از شش ریشتر روز گذشته در استان هرمزگان در محور سیرجان ـ بندرعباس شاهد ریزش کوه در چند نقطه بودیم که باعث شد تردد به کندی انجام شود.

وی با بیان اینکه این کندی تردد به ویژه در محدوده تونل تنگه زاغ را شاهد بودیم افزود: طی گزارشاتی که از همکارانمان در استان هرمزگان گرفتیم در یک مقطع از این محور تردد به صورت دوطرفه انجام شده و در یک مقطع جریان ترافیک به کنار گذر هدایت می‌شد.

رئیس پلیس راه استان کرمان اشاره به اینکه در این محور کندی ترافیک را شاهد بودیم و تصمیم بر این شد تا این مسیر محدود شود افزود: ساعت 5 صبح با تلاش همکاران ما در استان هرمزگان مسیر بازگشایی شد.

وی با اشاره محدودیت‌های ترافیکی محور سیرجان بندرعباس بیان کرد: در حال حاضر تردد در این محور در حال انجام است اما جابه‌جایی تکه سنگ‌های بزرگ از کنار جاده به ویژه در پرتگاه‌ها باید انجام شود چرا که یک تهدید ‌محسوب شده و با یک تکان و زمین لرزه کوچک امکان سقوط آن به سطح جاده متصور است.

رضایی با بیان اینکه از تمامی عزیزان درخواست می‌شود از سفرهای غیرضرور خودداری کرده و در صورت سفر نیاز به هوشیاری بیشتر رانندگان در محدوده استان هرمزگان به ویژه در محدوده‌ای که ریزش کوه اتفاق افتاده انجام شود گفت: رانندگان باید به این مسئله توجه داشته باشند که در این سفر زمانبندی در اختیار راننده نیست و هر لحظه ممکن است تصمیمات جدیدی گرفته شده و مسیر مسدود شود.

تازه‌ترین اخبار از زلزله جنوب ایران| خسارت 30 تا 100 درصدی زلزله به منطقه فین/ 99 مصدوم تاکنون/ وقوع 44 ‌پس‌لرزه + جزئیات
بازدید معاون اول رئیس جمهور از از مناطق زلزله‌زده گیشان غربی/ مخبر: زلزله خسارت‌های زیادی به مردم فین وارد کرد + تصاویر
دستور سرلشکر سلامی به سپاه امام سجاد برای امدادرسانی به زلزله زدگان

وی با اشاره به اینکه در صورت اعمال محدودیت‌های جدید اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد افزود: رانندگان بدانند باید تعامل 100 درصدی با همکاران ما پلیسراه، عوامل امدادی و راهداری داشته باشند تا سریعتر مشکلات برطرف شده و تردد با سهولت انجام شود.

رئیس پلیس راه استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر جلسه‌ای در استان هرمزگان در حال برگزاری است و این احتمال وجود داد که مسیر بار دیگر به صورت مقطعی مسدود شود تا این تکه سنگ‌ها جابه‌جا شوند.

انتهای پیام/511/ش
ترافیک در محور سیرجان ـ بندرعباس؛ احتمال مسدود شدن مجدد مسیر وجود دارد

منبع:تسنــیم
? ترافیک در محور سیرجان ـ بندرعباس؛ احتمال مسدود شدن مجدد مسیر وجود دارد