تجلیل استاندار از پزشکان بیمارستان نیروی انتظامی کرمان

بمناسبت روز پزشک‌، استاندار کرمان، از تلاشهای طاقت فرسای پزشکان در روزهای سخت کرونایی تجلیل شد. به گزارش فت فتو،در حاشیه این مراسم استاندار کرمان با گرامیداشت روز پزشک  ، از مردم خواست تا با رعایت هرچه بیشتر شیوه نامه های پیشگیرانه کرونایی ، یاریگر پزشکان باشند. زینی وند تلاشهای کارکنان ناجا در همه عرصه […]

بمناسبت روز پزشک‌، استاندار کرمان، از تلاشهای طاقت فرسای پزشکان در روزهای سخت کرونایی تجلیل شد.

به گزارش فت فتو،در حاشیه این مراسم استاندار کرمان با گرامیداشت روز پزشک  ، از مردم خواست تا با رعایت هرچه بیشتر شیوه نامه های پیشگیرانه کرونایی ، یاریگر پزشکان باشند.

زینی وند تلاشهای کارکنان ناجا در همه عرصه را ستود و گفت: در بخش بهداشت و درمان نیز این بیمارستان ، با نظم مثال زدنی و تجهیزات کافی ، پابه پای دیگر بیمارستانها گام بر میدارد .

فرمانده انتظامی استان نیز با اعلام بکارگیری تمام امکانات ناجا برای خدمت به سلامت مردم در مقابله با بیماری کرونا گفت: نیروی انتظامی در کنار دیگر ماموریت‌های ذاتی خود در حوزه بهداشت و درمان هم در خدمت مردم است.

سردارناظری ارائه خدمات به ۴۰ هزار بیمار کرونایی و بستری بیش از ۲ هزار بیمار کرونایی را از جمله اقدامات بیمارستان منطقه ای سیدالشهدا ناجا برشمرد و گفت: این بیمارستان به کارکنان انتظامی استانهای همجوار ،از جمله سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و.. خدمات  ارائه می کند.

 

دانلود

کد ویدیو

 

 

 

 
تجلیل استاندار از پزشکان بیمارستان نیروی انتظامی کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? تجلیل استاندار از پزشکان بیمارستان نیروی انتظامی کرمان