تجلیل از فعالان عرصه گردشگری استان کرمان

از ۲۲فعال برتر عرصه کردشگری استان کرمان در همایش فعالان گردشگری تجلیل شد. به گزارش فت فتو؛زینی وند استاندار کرمان ضمن تاکید بر قرار گرفتن استان کرمان در محور‌های اصلی گردشگری در سطح ملی خواستار اصلاح، توسعه و فراهم شدن طرح‌های زیربنایی برای پایتخت مقاومت در مسیر توسعه گردشگری کرمان در عرصه جهانی شد. پورابراهیمی […]

از ۲۲فعال برتر عرصه کردشگری استان کرمان در همایش فعالان گردشگری تجلیل شد.

به گزارش فت فتو؛زینی وند استاندار کرمان ضمن تاکید بر قرار گرفتن استان کرمان در محور‌های اصلی گردشگری در سطح ملی خواستار اصلاح، توسعه و فراهم شدن طرح‌های زیربنایی برای پایتخت مقاومت در مسیر توسعه گردشگری کرمان در عرصه جهانی شد.

پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هم ضمن تاکید بر اصلاح سند اقتصادی توسعه گردشگری گفت: حذف مالیات بر ارزش افزوده اقاماتگاه‌ها ومراکز اقامتی و گردشگری خبری خوش در ایام کروناست که شاید اندکی از مشکلات و آسیب‌های دوساله صنعت گردشگری را جبران کند.

فعالی مدیر کل میراث فرهنگی صنلیع دستی و گردشگری استان هم توسعه، اصلاح زیرساخت‌ها و معرفی ظرفیت‌های استان را از اولویت‌های مهم این همایش برشمرد و برآن تاکید کرد.

قاسمی مدیر کل گردشگری و توسعه وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما کرمان گفت: یکی از اولویت‌های فعلی وزارت میراث بعد از ایام کرونا برنامه ریزی برای تقسیم عادلانه سفر‌ها در سطح استانهاست که خود سبب توسعه گردشگری خواهد شد.
وی تصریح کرد: با درنظر گرفتن شرایط و ضوابط ستاد کرونا برای شروع سفر‌ها و توسعه گردشگری برنانه ریزی میدانی صورت خواهد گرفت.
در این همایش از اقدامات و فعالیت‌های صداوسیمای مرکز کرمان درحمایت از توسعه گردشگری و معرفی ظرفیت‌های استان قدردانی شد.

گزارشی ببینید در این زمینه:

کد ویدیو
تجلیل از فعالان عرصه گردشگری استان کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? تجلیل از فعالان عرصه گردشگری استان کرمان