تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد

فرمانده سپاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد به مناسبت روز بهورز از بهورزان شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد تقدیر کردند. به گزارش “فت فتو” به مناسبت روز بهورز، از بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عنبرآباد با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان عنبرآباد، مسئول دفتر نماینده […]

فرمانده سپاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد به مناسبت روز بهورز از بهورزان شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد تقدیر کردند.

به گزارش “فت فتو” به مناسبت روز بهورز، از بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عنبرآباد با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان عنبرآباد، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه عنبرآباد و جمعی از پاسداران و کارشناسان مرکز بهداشت عنبرآباد تقدیر شد.
علیرضا علیدادی سلیمانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان عنبرآباد ، ضمن گرامیداشت روز بهورز و تشکر از زحمات بهورزان  خواستار توجه جدی به مقوله بهداشت در روستاها شد.
 مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان عنبرآباد بیان کرد: زحمات بهورزان عزیز در این روزهای سخت مواجهه با کرونا شایسته تقدیراست چرا که بهورزان بعنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت در کشور خدمت رسانی میکنند.

در پایان به صورت نمادین، از بهورزان  خانه بهداشت های تحت پوشش  مراکز خدمات جامع سلامت جهادآباد_توکل اباد و حجت آباد با اهدای لوح سپاس، شاخه گل و هدیه  تقدیر شد.

انتهای پیام/بهادری
تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد

منبع:آرمـان
? تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت و درمان عنبرآباد