تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی حماسه تا حماسه

برگزیدگان جشنواره فرهنگی حماسه تا حماسه در بخش‌ استادان، دانشجویان و کارکنان در دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان تجلیل شدند. علیرضا منظری‌توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در کرمان اظهار کرد: جشنواره مجازی از حماسه تا حماسه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و […]

برگزیدگان جشنواره فرهنگی حماسه تا حماسه در بخش‌ استادان، دانشجویان و کارکنان در دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان تجلیل شدند.

علیرضا منظری‌توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در کرمان اظهار کرد: جشنواره مجازی از حماسه تا حماسه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی و با هدف بازروایت حماسه‌های چهار دهه بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و روشن نگه‌داشتن چراغ مکتب سردار دل‌ها تشکیل شد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: الهام‌بخشی، آرمان‌خواهی، نخبه‌پروری علمی فرهنگی و تجلی‌بخش الگوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی، شناسایی و معرفی استعدادهای ناب و خلاق دانشجویی در فضای مجازی از مهم‌ترین دستاوردهای این جشنواره بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزایش روحیه نشاط، امید و پویایی در دانشگاه را بسیار مفید دانسته و توضیح داد: جامعه نخبگان دانشگاهی می‌توانند نقش هدایت‌گری را از طریق تولید محتوای غنی فرهنگی برای نقش‌آفرینی در فضای مجازی و تأثیر بر مخاطب بر عهده بگیرند و این جشنواره در پیشبرد این هدف بسیار موفق عمل کرده است.

تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی حماسه تا حماسه

منظری‌توکلی با معرفی برندگانی که پس از انجام داوری آثار شایسته تجلیل شناخته شده‌اند، توضیح داد: در بخش برترین‌های حوزه دانشجویی فاطمه مهدیان، مهتاب مهدوی و محمدعلی جعفری نفرات نخست تا سوم شدند.

منظری توکلی ادامه داد: در بخش استادان زهرا انجم‌شعاع، معین صباحی مقام نخست و دوم و کورش افضلی و طیبه توکلی حامد مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در بخش کارکنان زینب شهابی‌نژاد، اکرم علیزاده و محمدمهدی مقدم مقام‌های برتر را کسب کردند ضمن آنکه وحید تاجیک، مائده سالاری و مرضیه قنبری‌گوهری در بخش برترین‌های اینستاگرام رتبه‌های نخست را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/
تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی حماسه تا حماسه

منبع:آنـــا
? تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی حماسه تا حماسه