تجلیل از آتش نشانان ایثارگر در فهرج به مناسبت روز آتشنشان و خدمات ایمنی + تصاویر

صبح امروز و به مناسبت روز آتش نشان و خدمات ایمنی از آتش نشانان ایثارگر در فهرج تجلیل شد.

به گزارش فت فتو؛ صبح امروز و به مناسبت روز آتش نشان و خدمات ایمنی از آتش نشانان ایثارگر در فهرج با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان تجلیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا آقاملایی امام جمعه فهرج در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز آتش نشان گفت: یکی از اقشاری که در ایام دفاع مقدس زحمات زیادی حین بمیاران شهرها متحمل میشدند آتش نشانان عزیز بودند.

وی با اشاره به جانفشانی نوجوان ایذه ای در کمک به دو بانوی گرفتار شده در آتش بیان کرد: آتش نشانان مایه آرامش مردم هستند که خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد.

همچنین کریم مهدابی رئیس آتش نشانی فهرج در این مراسم از انجام ۸۲ مورد عملیات اطفای حریق و امداد توسط اتش نشانان این واحد در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ خبر داد.

وی بیان کرد: واحد آتش نشانی خدمات ایمنی شهرداری فهرج در ۶ ماهه نخست سال، ۸۲ عملیات اطفای حریق را انجام داده است.

رییس آتش نشانی فهرج افزود: از این تعداد ۳۲ مورد شهری و مابقی در مناطق روستایی انجام شده است.

مهدابی همچنین خواستار اختصاص یک دستگاه ماشین آتش نشانی به دهیاری های جهان آباد یا برج معاذ بمنظور کاهش بار فعالیتی شد و اظهار کرد: هم اکنون ۳ ماشین آتش نشانی داریم که از این تعداد ۲ مورد آماده بکار و یک مورد دیگر نیاز به تعمیر دارد.

گفتنی است در پایان این مراسم آتش نشانان فهرج به همراه مسئولان با حضور در گلزار شهدای شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

انتهای پیام/عباسزاده
 
تجلیل از آتش نشانان ایثارگر در فهرج به مناسبت روز آتشنشان و خدمات ایمنی + تصاویر

منبع:آرمـان
💬 تجلیل از آتش نشانان ایثارگر در فهرج به مناسبت روز آتشنشان و خدمات ایمنی + تصاویر