تبین مکتب دفاع مقدس،حفاظت و گسترش آن پیش رو در اینده سازی جوانان

حجه الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه امروز کرمان گفت تبیین مکتب دفاع مقدس،حفاظت و گسترش آن سه وظیفه مهم برای اگاه سازی نسل جوان در مسیر رشد و پیشرفت است به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان؛حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان […]

حجه الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه امروز کرمان گفت تبیین مکتب دفاع مقدس،حفاظت و گسترش آن سه وظیفه مهم برای اگاه سازی نسل جوان در مسیر رشد و پیشرفت است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان؛حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به حضور ناو گروه دریایی ارتش در حیات خلوت آمریکا افزود : این حرکت بار دیگر قدرت /همت و شجاعت ایرانی را به تصویر کشید که در سایه اسلام پیش میرود .

وی بازگشایی مدارس را به معلمان /مربیان و دانش آموزان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد،آموزش در بستر مدارس با از بین رفتن ویروس کرونا هر چه زودتر محقق شود .

نماینده ولی فقیه در استان گفت خدمت رسانی دولت به مردم به خوبی در حال انجام است و ما مردم باید در کنار دولت در فضایی برادرانه و مومنانه وظایف خود را به خوبی انجام دهیم تا مسیر پیش رو هموارتر شود .

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی در ادامه گفت : دولت انقلابی ضمن توجه به مشورت های داده شده بایستی در استان های مختلف کشور خصوصا کرمان که به لحاظ ثروت /فرهنگ /جغرافیا برتری هایی دارد و از نظر جهادی و مبارزه هم الگوست و شهر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی نیز هست فردی شایسته /با انگیزه و هم جنس با دولت انتخاب کند .

وی تاکید کرد : مدیری باید برای استان انتخاب شود که نگاهی مشابه نگاه حاج قاسم سلیمانی داشته باشد و بتواند راه امام و رهبری را در استان هموار و مکتب شهید سلیمانی را در استان جاری کند .
تبین مکتب دفاع مقدس،حفاظت و گسترش آن پیش رو در اینده سازی جوانان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? تبین مکتب دفاع مقدس،حفاظت و گسترش آن پیش رو در اینده سازی جوانان