تاکنون ۱۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در رفسنجان و انار تزریق شده است

فت فتو/کرمان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اعلام کرد: تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان های انار و رفسنجان تزریق شده است. “زهره سامره” در گفت و گو با فت فتو اظهار کرد: واکسیناسیون عصرهای جمعه از فردا پنجم شهریور برای افرد بومی در رفسنجان انجام نمی شود. […]

فت فتو/کرمان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اعلام کرد: تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان های انار و رفسنجان تزریق شده است.

“زهره سامره” در گفت و گو با فت فتو اظهار کرد: واکسیناسیون عصرهای جمعه از فردا پنجم شهریور برای افرد بومی در رفسنجان انجام نمی شود.

وی بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا واکسیناسیون عمومی در حال انجام است و عصرهای جمعه به واکسیناسیون اتباع بیگانه اختصاص یافته تا این قشر از جامعه هم در برابر این ویروس ایمن شوند و بیماری شیوع پیدا نکند.

سامره تصریح کرد: با توجه به اینکه واکسیناسیون نوبت اوّل صبح ها و واکسیناسیون نوبت دوّم عصرها انجام می شود افرادی که عصرهای جمعه نوبت تزریق دوز دوّم واکسن را دارند می توانند عصر پنجشنبه یک روز قبل از نوبت و یا عصر شنبه یک روز بعد از نوبت خود مراجعه و واکسن دریافت کنند.

انتهای پیام
تاکنون ۱۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در رفسنجان و انار تزریق شده است

منبع:ایـسنا
? تاکنون ۱۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در رفسنجان و انار تزریق شده است