بیش از ۲۰۰۰ نیروی قراردادی در استان کرمان اضافه هستند

گروه استان‌ها – رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: ظرفیت استان از نظر استخدامی اشباع است و بیش از ۲ هزار نفر از نیروهای قراردادی اضافه داریم. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، جعفر رودری ظهر امروز در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان و تقدیر از […]

گروه استان‌ها – رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: ظرفیت استان از نظر استخدامی اشباع است و بیش از ۲ هزار نفر از نیروهای قراردادی اضافه داریم.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، جعفر رودری ظهر امروز در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان و تقدیر از دستگاه‌های اجرایی برتر سال۹۹ که با حضور زینی‌وند استاندار کرمان، معاونان استاندار و جمعی از مسئولان و مدیران استان در محل سالن شهید مرتضوی‌زاده استانداری برگزار شد با بیان اینکه در بخش واگذاری خدمات به واحدهای عملیاتی و کاهش پست‌های سازمانی از هزار و ۴۷ خدمتی که باید واگذار می‌شد، ۶۷۰ مورد آن محقق شده است اظهار داشت: در واگذاری اختیارات بیش از ۷۵ درصد عملکرد داریم.

وی با بیان اینکه عملکرد استان کرمان تا پایان سال گذشته در حوزه اطلاعرسانی ۶۶ درصد بوده افزود: استقرار میز خدمت نخستین هدف ما بوده که هزار و ۱۶۹ خدمات در میز خدمت قابل ارائه بود و امیداوریم تا پایان سال ۷۸ درصد آن محقق شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه اصلاح فرآیندها اصلی‌ترین گام در راستای الکترونیکی کردن خدمات است ادامه داد: تا کنون ۱۳ درصد کل فرآیندها اصلاح شده و در برنامه است که تا پایان سال به عدد ۲۳ درصد برسیم.

وی با بیان اینکه تا پایان سال گذشته ۴۳۵ مورد خدمت که ۱۷ درصد خدمات را شامل می‌شود به صورت الکترونیکی انجام می‌شد و در حال حاضر حدود ۱۶ درصد از خدمات میزخدمت به صورت نیمه حضوری است افزود: امیدواریم تا پایان سال به رقم ۲۸ درصد در این حوزه برسیم.

رودری با عنوان اینکه در حال حاضر ۴۸ هزار و ۹۱۸ نفر نیروی رسمی شاغل در حوزه قوه قضاییه و دولت در استان کرمان است گفت: ۱۰ هزار و ۶۹۱ نفر نیروی پیمانی و ۶ هزار و ۵۲۴ نفر نیروی قراردادی داریم که بیش از ۲ هزار از نفر این نیروها زیاد و ظرفیت استان از نظر استخدامی اشباع است.

استاندار کرمان: نظام اداری کنونی کشور مستعد فساد و رانت است
چرا استان کرمان از برنامه تعهد اشتغال امسال خود عقب است؟

وی از شناسایی ۵۰۵ گلوگاه فسادزا در برنامه سلامت اداری خبر داد و گفت: امتیاز کل عملکرد دستگاه‌های استان کرمان در محور ارزیابی عمومی در سال ۹۹ را ۶۵۲ بوده که در مجموع ۶۵ درصد آن محقق شده است.

انتهای پیام/۵۱۱/ی
بیش از ۲۰۰۰ نیروی قراردادی در استان کرمان اضافه هستند

منبع:تسنــیم
? بیش از ۲۰۰۰ نیروی قراردادی در استان کرمان اضافه هستند