بهره برداری از بخش تخصصی اعصاب و روان بیمارستان امام حسین (ع) ارتش در کرمان

بخش تخصصی اعصاب و روان شهید امیر سرلشکر دکتر حسین ذکریا بیمارستان ارتش امروز بمناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح شد . به گزارش فت فتو،امیر غلامعلیان فرمانده قرار گاه منطقه ای جنوب شرق ارتش گفت : توسعه بیمارستانارتش در کرمان در دستور کار قرار گرفته و بخش اعصاب و روان که دومین بخش این بیمارستان […]

بخش تخصصی اعصاب و روان شهید امیر سرلشکر دکتر حسین ذکریا بیمارستان ارتش امروز بمناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح شد .

به گزارش فت فتو،امیر غلامعلیان فرمانده قرار گاه منطقه ای جنوب شرق ارتش گفت : توسعه بیمارستانارتش در کرمان در دستور کار قرار گرفته و بخش اعصاب و روان که دومین بخش این بیمارستان در کرمان است از 17 تیر ماه کار احداث آن آغاز و امروز به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه این بخش در جنوب شرق منحصر به فرد است و برای مراجعه عموم با تعداد 10 تخت آزاد است افزود:این بخش با اعتباری حدود 3 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

امیر سرتیپ دکتر بهزاد موذنی رییس بهداشت امداد و درمان نیروی زمینی ارتش هم گفت : 19 بیمارستان در حال ساخت در کشور داریم که تا پایان سال بیشتر آنها ساخته خواهد شد و آماده خدمت رسانی میشوند .

وی با تاکید بر اینکه مرحله تکمیلی بیمارستان کرمان هم تا پایان امسال خواهد بودافزوددر این روزهای کرونایی 28بیمارستان ارتش در24 استان در حال خدمت رسانی هستند و این در حالی است که 20 مرکز واکسیناسیون هم در حال انجام وظیفه است.

وی گفت ما آمادگی کامل داریم تا تمام پادگانها و مراکز آموزشی ارتش را برای انجام واکسیناسیون در اختیار دانشگاههای علوم پزشکی قرار دهیم.
بهره برداری از بخش تخصصی اعصاب و روان بیمارستان امام حسین (ع) ارتش در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? بهره برداری از بخش تخصصی اعصاب و روان بیمارستان امام حسین (ع) ارتش در کرمان