بسیج اصناف بر ریل توسعه و تعالی/ هم‌افزایی بسیج و بازاریان استان منشأ خیرات بسیاری شده است

محمدرضا رهرو گفت: سازمان بسیج اصناف بیش از گذشته در مسیر تحقق، توسعه و تعالی قرار گرفته است و امیدواریم که با حمایت دولت و جامعه بزرگ اصناف بتواند در حل مشکلات مردم و ایجاد بازار اسلامی اثر گذار باشد. به گزارش فت فتو، محمدرضا رهرو صبح امروز در دیدار شورای بسیج اصناف و هیئت […]

محمدرضا رهرو گفت: سازمان بسیج اصناف بیش از گذشته در مسیر تحقق، توسعه و تعالی قرار گرفته است و امیدواریم که با حمایت دولت و جامعه بزرگ اصناف بتواند در حل مشکلات مردم و ایجاد بازار اسلامی اثر گذار باشد.

به گزارش فت فتو، محمدرضا رهرو صبح امروز در دیدار شورای بسیج اصناف و هیئت رئیسه اتاق اصناف در روز بسیج اصناف با نماینده ولی فقیه در استان ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان اباعبدالله علیه السلام گفت: جامعه اصناف در طول تاریخ انقلاب هر جا که کشور و مردم نیاز داشتند، در خط مقدم بوده است.


رئیس سازمان بسیج اصناف استان کرمان با بیان اینکه در عرصه مبارزه با بیماری کرمان اصناف مسئولیت های خود را بیش از سایر اقشار جامعه در راستای جلوگیری از این بیماری انجام داده اند، ابراز کرد: این در حالی است که متأسفانه با بدقولی و بدعهدی برخی از مسئولان دولتی و سو تدبیر مسئولان مواجه شده اند.


وی با اشاره به تشکیل سازمان بسیج اصناف در سال ۱۳۸۷ عنوان کرد: بسیج چتر عظیمی است که همه ملت را در بر گرفته است در مجموعه کرمان نیز پیوند، تعامل و هم افزایی صمیمانه ای بین بسیج و بازار و اصناف کرمان وجود دارد که منشأ خیرات و برکات متعددی برای شهر و استان شده است.


رهرور با بیان اینکه حرکت بسیج اصناف بر دو محور پیگیری می شود، اظهار کرد: حرکت اول در جامعه اصناف و بازار بر اساس احساس مسئولیت الهی است که این مسئله در جامعه اصناف استان کرمان به خوبی احساس شده است و این مهم را می توان با تقدیم بیش از ۶۰۰ شهید در دوران دفاع مقدس، تقدیم اولین شهید مدافع حرم بسیجی استان کرمان و تقدیم شهید و مدافعان امنیت استان مشاهده کرد.


رئیس سازمان بسیج اصناف استان کرمان با تأکید بر اینکه هر جا که احساس مسئولیت و تکلیف الهی مد نظر بوده است، اصناف حضور داشته اند، اظهار کرد: حرکت دیگر بصیرت و روشن بینی است که اصناف با حضور حداکثری خود در انتخابات ۱۴۰۰ برگ زرین دیگری را در کارنامه خود ثبت کردند.


وی در خصوص اقدامات انجام شده توسط سازمان بسیج اصناف تصریح کرد: ساخت و تعمیر ۱۰۰ واحد مسکونی در شهرستان حمدیه، کمک به سیل زدگان جنوب استان در سال ۹۹ با ارسال کمک های نقدی، غیر نقدی و حضور گروه های تخصصی لوازم خانگی در این منطقه، کمک به دانشگاه علوم پزشکی با تهیه دستگاه ونتیلاتور، ایجاد ۶۴ کارگاه تولید ماسک، کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، همکاری در طرح همیاری بازرسی با حضور ۲۰۰ بسیجی از جمله اقدامات سازمان بوده است.


رهرو با اشاره به تشکیل ۲۲ گروه جهادی تخصصی در مجموعه بسیج اصناف استان کرمان جهت خدمت رسانی به مردم خاطر نشان کرد: سازمان بسیج اصناف بیش از گذشته در مسیر تحقق، توسعه و تعالی قرار گرفته است و امیدواریم که با حمایت دولت و جامعه بزرگ اصناف بتواند در حل مشکلات مردم و ایجاد بازار اسلامی اثر گذار باشد.


انتهای پیام/
بسیج اصناف بر ریل توسعه و تعالی/ هم‌افزایی بسیج و بازاریان استان منشأ خیرات بسیاری شده است

منبع:دانــا
? بسیج اصناف بر ریل توسعه و تعالی/ هم‌افزایی بسیج و بازاریان استان منشأ خیرات بسیاری شده است