بسیجیان با قدرت به فعالیت خود در طرح شهید سلیمانی ادامه می دهند/ اقدامات کادر درمان، جهاد بزرگی است که سند زنده آن شهدای سلامت هستند

حسن علیدادی سلیمانی گفت: فداکاری و جهاد، هم در فرهنگ ملی ما جایگاه عظیمی دارد؛ هم در فرهنگ دینی ما و این حرکتی که در این دو سال انجام شد توسط کادر درمان در واقع جهاد بزرگی به تصویر کشیده شد و سند زنده آن شهدای سلامت است. به گزارش فت فتو؛ عصر امروز در […]

حسن علیدادی سلیمانی گفت: فداکاری و جهاد، هم در فرهنگ ملی ما جایگاه عظیمی دارد؛ هم در فرهنگ دینی ما و این حرکتی که در این دو سال انجام شد توسط کادر درمان در واقع جهاد بزرگی به تصویر کشیده شد و سند زنده آن شهدای سلامت است.

به گزارش فت فتو؛ عصر امروز در آئین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مستند سلیمان سلامت با حضور بهزاد عین اللهی وزیر بهداشت و درمان کشور، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، علی زینی وند استاندار کرمان و جمعی از مسئولان ارشد استان برگزار شد.

 اقدامات کادر درمان، جهاد بزرگی است که سند زنده آن شهدای سلامت هستند

حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی گفت: بسیار خرسندم که در این جشنواره بخشی از زحمات کادر درمان و همراهانشان در طرح شهید سلیمانی به تصویر کشیده شده و تبدیل به آثار ماندگار شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود: کارهایی که مساعدت به همنوع است، ذاتا قابل تقدیر است؛ از زاویه دیگر هر کاری که در خدمت بشر و انسان قرار گیرد و هدفش کمک به انسانها باشد؛ دارای ارزش بالایی است.

امام جمعه شهر کرمان ابراز کرد: به همین دلیل علم پزشکی در کنار علم دین به عنوان برترین علوم دیده می شوند چون هردو در خدمت انسان هستند.

وی تصریح کرد: فداکاری و جهاد، هم در فرهنگ ملی ما جایگاه عظیمی دارد؛ هم در فرهنگ دینی ما و این حرکتی که در این دو سال انجام شد توسط کادر درمان در واقع جهاد بزرگی به تصویر کشیده شد و سند زنده آن شهدای سلامت است.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی خاطر نشان کرد: در کنار آنها باید به هنرمندانی که آثاری خلق می کنند تا بخشی از پنهان و آشکار این فداکاری ها را به تصویر بکشند، هم تبریک گفت.

 ارسال ۹۱ اثر به دبیرخانه جشنواره

محمد هاشمی اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی مشکلات بسیاری زیادی از مردم را حل کرد؛ اما جای خالی مستندسازی در این طرح وجود داشت؛ بنابراین تصمیم گرفتیم جشنواره فیلم مستند سلیمان سلامت را برگزار گنیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت عنوان کرد: ۹۱ فیلم مستند با موضوع طرح شهید سلیمانی به دست ما رسید و بعد از داوری به ۱۵ فیلم رسیدیم که امروز تقدیر می شوند.

وی بیان کرد: این گام اول است در ادامه با رادیو سلامت و وزارت ارشاد برنامه هایی در دست اجرا خواهیم داشت.

بسیجیان با قدرت به فعالیت خود در طرح شهید سلیمانی ادامه می دهند

حمیدرضا رشیدی نژاد گفت: امروز در این مراسم برگزیدگان جشنواره سلیمان سلامت که از بهترین آثار در خصوص طرح شهید سلیمانی تقدیر می شود و از مجریان این طرح بسیج، هلال احمر و مردم تشکر می کنم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: از ابتدا اجرای طرح شهید سلیمانی بین بسیج و دانشگاه تفاهم بسته شد و با همت سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، بسیجیان با قدرت به فعالیت خود در این طرح ادامه می دهند.

وی بیان کرد: امیدواریم امروز هم با همان قدرت اولیه این طرح را ادامه دهیم، تا از شر این بلیه جهانی رهایی یابیم.

این خبر در حال تکمیل است….

انتهای پیام/م
بسیجیان با قدرت به فعالیت خود در طرح شهید سلیمانی ادامه می دهند/ اقدامات کادر درمان، جهاد بزرگی است که سند زنده آن شهدای سلامت هستند

منبع:آرمـان
? بسیجیان با قدرت به فعالیت خود در طرح شهید سلیمانی ادامه می دهند/ اقدامات کادر درمان، جهاد بزرگی است که سند زنده آن شهدای سلامت هستند