بسته های کمک معیشتی به دست خانواده های کم بضاعت شهر بم رسید

مصباح محمدی مسئول کانون خیریه باران اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم از توزیع چهار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند در حومه شهر بم خبر داد. به گزارش فت فتو ، شیوع ویروس کووید ۱۹ و تعطیلی مشاغل خرد و کلان، معیشت بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داد اما خیرین و مردم […]

مصباح محمدی مسئول کانون خیریه باران اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم از توزیع چهار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند در حومه شهر بم خبر داد.

به گزارش فت فتو ، شیوع ویروس کووید ۱۹ و تعطیلی مشاغل خرد و کلان، معیشت بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داد اما خیرین و مردم نوع‌دوست، یار و یاور آسیب دیدگان از این ویروس شده و در تامین بسته‌های معیشتی برای  افراد کم بضاعت و خانواده‌های آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا، با کانون خیریه باران همراه شدند.

مصباح محمدی مسئول کانون خیریه باران گفت: به منظور عمل به فرامین مقام معظم رهبری برای کمک به اقشار محروم و خانواده های آسیب پذیر از ویروس کرونا با جمع آوری کمک های نقدی خیرین، صبح امروز تعداد چهار بسته کمک معیشتی میان خانواده های نیازمند شهر بم توزیع شد.

وی بیان کرد : بسته های معیشتی شامل ،(برنج، ماکارونی، روغن، چای، قند، شکر، ربع گوجه، سویا و نمک) است که جز نیازهای اساسی خانواده ها در این وضعیت به شمار می‌روند.

انتهای پیام/بم
بسته های کمک معیشتی به دست خانواده های کم بضاعت شهر بم رسید

منبع:آرمـان
? بسته های کمک معیشتی به دست خانواده های کم بضاعت شهر بم رسید