برگزاری ۳۵ درصد کلاس‌های درس کرمان به‌صورت حضوری

کرمان – فت فتو – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به وجود ۷۱۰ مدرسه زیر ۱۰ نفر و ۲۵۶ مدرسه زیر پنج نفر در کرمان گفت: ۳۵ درصد کلاس‌های درس کرمان به صورت حضوری در حال برگزاری است. احمد اسکندری نسب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: کلاس […]

کرمان – فت فتو – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به وجود ۷۱۰ مدرسه زیر ۱۰ نفر و ۲۵۶ مدرسه زیر پنج نفر در کرمان گفت: ۳۵ درصد کلاس‌های درس کرمان به صورت حضوری در حال برگزاری است.

احمد اسکندری نسب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: کلاس های حضوری مدارس کرمان بیشتر در مناطق عشایری و روستایی برگزار می شود.

وی اظهار داشت: همچنین در صورت رضایت و تمایل کادر مدرسه، معلم، والدین و دانش آموزان، کلاس ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با تعداد اندکی از دانش آموزان در سایر مناطق نیز می تواند به صورت حضوری برگزار شود.

۹۰ درصد فرهنگیان کرمان نوبت نخست واکسن کرونا را دریافت کرده اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه ۹۰ در فرهنگیان استان کرمان تاکنون نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند افزود: ۱۰ درصد مابقی فرهنگیان به دلایلی از جمله ابتلا به کرونا در تزریق واکسن ممنوعیت داشته اند.

وی اظهار داشت: ۴۰ درصد از فرهنگیان استان کرمان نیز نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند که این روند تا واکسینه شدن تمام جمعیت این قشر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه واکسنیه کردن دانش آموزان نیز از ۲۸ شهریور آغاز شده است تصریح کرد: دانش آموزان ۹ تا ۱۸ سال نیز اکنون می توانند با دریافت نوبت از سامانه واکسیناسیون، در برابر کرونا واکسینه شوند.

وی گفت: شرط آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس، بازگشایی به صورت تدریجی است.
برگزاری ۳۵ درصد کلاس‌های درس کرمان به‌صورت حضوری

منبع:ایرنـا
? برگزاری ۳۵ درصد کلاس‌های درس کرمان به‌صورت حضوری