برگزاری یادواره ۹ شهید محله امام صادق (ع) کوهبنان

به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای محله امام صادق (ع) کوهبنان برگزار شد. به گزارش فت فتو از کوهبنان، حجت‌الاسلام رضا یحیایی در مراسم یادواره ۹ شهید محله امام صادق شهر کوهبنان که به همت پایگاه‌های مقاومت شهید چمران و فاطمه‌الزهرا (س) برگزار شد، اظهار کرد: همگان همواره باید تابع ولایت و رهبری باشیم […]


به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای محله امام صادق (ع) کوهبنان برگزار شد.

به گزارش فت فتو از کوهبنان، حجت‌الاسلام رضا یحیایی در مراسم یادواره ۹ شهید محله امام صادق شهر کوهبنان که به همت پایگاه‌های مقاومت شهید چمران و فاطمه‌الزهرا (س) برگزار شد، اظهار کرد: همگان همواره باید تابع ولایت و رهبری باشیم و در خط ولایت حرکت کنیم؛ چیزی که همه شهدا به ما آموختند.

مسؤول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان کوهبنان بیان کرد: در جریان غدیر خم پیامبر اکرم (ص) دستور دادند کسانی که جلوتر رفتند، برگردند و کسانی که هنوز نرسیده‌اند، برسند تا ماموریت خویش را انجام دهند؛ این مهم به این مضموم است که اگر کسی به‌دنبال سعادت دو سراست، باید همواره گوش به فرمان و تابع ولایت باشد.

حجت‌الاسلام یحیایی به بیان خاطراتی از شهدا و دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب اسلامی حفظ شود.

وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم دشمنان و بدخواهان همچنان طعم ذلت و خواری را بچشند؛ باید وصیت‌نامه شهدا،  خاطرات و نامه‌های آنان را مرتب بخوانیم.

انتهای پیام‌/۸۰۰۱۲/ب

برگزاری یادواره ۹ شهید محله امام صادق (ع) کوهبنان

منبع:فــارس
? برگزاری یادواره ۹ شهید محله امام صادق (ع) کوهبنان