برگزاری یادواره شهیده زهرا افضلی از شهدای تشییع در ده‌زیار

یادواره شهیده زهرا افضلی از شهدای مراسم تشییع شهدای مقاومت به‌مناسبت شهادت حضرت معصومه (س) در ده‌زیار کرمان برگزار شد. به گزارش فت فتو از کرمان، به همت هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده‌زیار یادواره شهیده «زهرا افضلی» از شهدای مراسم تشییع شهدای مقاومت با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان، معاون […]


یادواره شهیده زهرا افضلی از شهدای مراسم تشییع شهدای مقاومت به‌مناسبت شهادت حضرت معصومه (س) در ده‌زیار کرمان برگزار شد.

به گزارش فت فتو از کرمان، به همت هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده‌زیار یادواره شهیده «زهرا افضلی» از شهدای مراسم تشییع شهدای مقاومت با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان، معاون اجرایی سپاه استان کرمان و مردم در مسجد مقدس جوادالائمه (ع) روستای ده‌زیار برگزار شد.

این یادواره با برنامه‌های متنوع فرهنگی مذهبی از جمله دکلمه‌خوانی، اجرای گروه سرود ناشنوایان و مداحی مداح اهلبیت(ع) کربلایی محمدرضا نظری در وفات حضرت معصومه(س) همراه بود.

شهیده زهرا افضلی بانویی است که در مراسم تشییع شهدای مقاومت در کرمان به شهادت رسید و در گلزار شهدای روستای ده‌زیار به خاک سپرده شده است، این شهیده بزرگوار دارای چهار فرزند، دو دختر و دو پسر است که از همان روز اول شنیدن خبر شهادت سردار اسلام حاج قاسم خود را به کرمان رساند و منتظر رسیدن پیکر شهید سلیمانی ماند.

انتهای پیام/3388/ق

برگزاری یادواره شهیده زهرا افضلی از شهدای تشییع در ده‌زیار

منبع:فــارس
? برگزاری یادواره شهیده زهرا افضلی از شهدای تشییع در ده‌زیار