برگزاری پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در کوهبنان

مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در کوهبنان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، جاماندگان کوهبنانی و شکسته دلان حرم حسینی که قلبهایشان مالامال از اندوه هجران حریم یار است در چهلمین روز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به یاد اربعین سال‌های گذشته پای پیاده […]

مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در کوهبنان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، جاماندگان کوهبنانی و شکسته دلان حرم حسینی که قلبهایشان مالامال از اندوه هجران حریم یار است در چهلمین روز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به یاد اربعین سال‌های گذشته پای پیاده از حرم مطهر امام زاده بی بی عصمت (س) کوهبنان با طی کردن بلوار بین الحرمین به سمت حرم مطهر امام زاده سید سلیمانشاه شهرستان عقده دل گشودند.

این مراسم با حرکت هیات‌های عزاداری، نوحه سرایی، قرائت زیارت اربعین و.. همراه بود.

عزاداران حسینی جهت پیاده روی چفیه و پرچم هایی را به همراه داشتند و با فریاد‌های لبیک یا حسین، لبیک یا اباالفضل العباس حال و هوای معنوی خاصی به مراسم بخشیدند گویا در مسیر نجف تا کربلا حرکت می‌کردند.

موکب‌هایی هم در بین بلوار بین الحرمین کوهبنان مستقر بودند تا با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی از عزاداران حسینی پذیرایی نمایند.

این مراسم با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس دادگستری، جانشین فرمانده انتظامی، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس ادارات تبلیغات اسلامی و اوقاف، علما و روحانیون، جمعی از بسیجیان، مسئولین و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان به همت اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیات‌های مذهبی شهرستان کوهبنان برگزار گردید.

مراسم پیاده روی در بخش طغرالجرد نیز از حرم مطهر شهدای گمنام شروع و تا روستای سبتک ادامه داشت.

انتهای پیام/س
برگزاری پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در کوهبنان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? برگزاری پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در کوهبنان