برگزاری همایش دوچرخه‌سواری پدربزرگ‌ها در کوهبنان


به‌مناسبت روز سالمند و گرامیداشت هفته وقف، همایش دوچرخه‌سواری پدربزرگ‌ها در کوهبنان برگزار شد.

به گزارش فت فتو از کوهبنان، همزمان با روز سالمند و هفته وقف، همایش دوچرخه‌سواری پدربزرگ‌ها در کوهبنان به‌همت ورزش و جوانان‌، هیأت دوچرخه‌سواری، بهزیستی، کانون بسیج ورزشکاران و اداره اوقاف شهرستان برگزار شد.

پدربزرگ‌های دوچرخه‌سوار با اجتماع در بازار روز کوهبنان، با پیمودن مسیر بلوار حضرت امام (ره)، میدان شهدا، خیابان شهدا با حضور در امامزاده سلیمان‌شاه ضمن گلباران و قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان‌های بلند شهیدان تجدید عهد و پیمان کردند.

 جواد مجیدی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با فت فتو اظهار داشت: هیأت دوچرخه‌سواری یکی از فعال‌ترین هیأت‌های ورزشی در شهرستان کوهبنان است که تقریبا تمام اقشار جامعه را جذب خود کرده است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته و مساعدت صندوق جوادالائمه کوهبنان با پرداخت وام قرض‌الحسنه، تعدادی دوچرخه خریداری و هیأت دوچرخه‌سواری کوهبنان به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کردد.

مجیدی ادامه داد: در کنار دوچرخه‌سواری، برنامه‌ریزی شده که هر صبح جمعه دوچرخه‌سواران با پیمودن مسیر کوهبنان تا روستای ده‌خواجه، در مراسم دعای ندبه این مکان شرکت می‌کنند.

وی یادآور شد: هیأت دوچرخه‌سواری کوهبنان بارها در مسابقات استان کرمان و شهرستان‌های همجوار حضوری فعال داشته و مقام‌های خوبی کسب کرده است.

انتهای پیام ۸۰۰۱۲/ب

برگزاری همایش دوچرخه‌سواری پدربزرگ‌ها در کوهبنان

منبع:فــارس
💬 برگزاری همایش دوچرخه‌سواری پدربزرگ‌ها در کوهبنان