برگزاری مراسم دومین سالگرد شهید سلیمانی در کهنوج

محمد برجی گفت: دومین سالگرد شهید سلیمانی و ۵۰۰ شهید جامعه عشایری در هفته مقاومت برگزار خواهد شد. محمد برجی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج در گفتگو با “فت فتو” از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و سازندگی از جمله برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ۵۰۰ شهید جامعه عشایری خبر داد. وی افزود: […]

محمد برجی گفت: دومین سالگرد شهید سلیمانی و ۵۰۰ شهید جامعه عشایری در هفته مقاومت برگزار خواهد شد.

محمد برجی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج در گفتگو با “فت فتو” از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و سازندگی از جمله برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ۵۰۰ شهید جامعه عشایری خبر داد.
وی افزود: در سالگرد شهادت سردار سلیمانی اجرای برنامه های فرهنگی در کلیه مساجد شهرستان را برگزار خواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج با اشاره به فضاسازی سطح شهرستان و برگزاری یادواره شهدای خانگی تصریح کرد: در هفته مقاومت رزمایش کمک مومنانه با هدف کمک و خدمات رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا را برگزار خواهیم کرد.

برجی با اشاره به اعزام گروه های جهادی در مناطق محروم عنوان کرد:برگزاری مسابقه وصیت نامه شهید سلیمانی و سرکشی از خانواده شهدا را خواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج در پایان از عموم مردم جهت شرکت در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ۵۰۰ شهید جامعه عشایری جنوب استان در ۱۷ دی ماه دعوت بعمل آورد.

انتهای پیام/رحمانی
برگزاری مراسم دومین سالگرد شهید سلیمانی در کهنوج

منبع:آرمـان
? برگزاری مراسم دومین سالگرد شهید سلیمانی در کهنوج