برکات بسیج در همه عرصه ها مشخص است

علی امیری دوماری گفت: بسیج شجره طیبه ای است که برکاتش از ابتدا تاکنون در همه عرصه ها مشخص است علی امیری دوماری در گفتگو با فت فتو؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام عزیز و شهدا تبریک هفته بسیج گفت: برکات بسیج از ابتدای تشکیل تا امروز در همه عرصه ها مشخص است.  فرمانده […]

علی امیری دوماری گفت: بسیج شجره طیبه ای است که برکاتش از ابتدا تاکنون در همه عرصه ها مشخص است

علی امیری دوماری در گفتگو با فت فتو؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام عزیز و شهدا تبریک هفته بسیج گفت: برکات بسیج از ابتدای تشکیل تا امروز در همه عرصه ها مشخص است. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بردسیر افزود: بسیج علاوه بر آمادگی رزمی  و دفاعی در بحث سازندگی، محرومیت زدایی و خدمات رسانی فرهنگی، اجتماعی، و جهاد تبین همیشه پیشرو و موفق بوده است. 

 امیری از زحمات فرماندهان اسبق و بسیجیان بردسیری قدردانی کرد و افزود: طی یک سال گذشته در شهرستان بردسیر بسیج در عرصه تولید و اشتغال با اعطای وام مشاغل خانگی در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم اقدام کرده است. 

وی بیان کرد: توزیع بیش از ۱۴ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و همچنین تهیه  ۱۳ سری جهیزیه برای زوج های جوان و کمک به تسهیل امر ازدواج، آب رسانی به ۱۲ روستا در حال انجام است، همکاری با مرکز بهداشت در جهت پیشگیری و ریشه کنی ویروس کرونا از جمله اقدامات یک سال اخیر بسیج در بردسیر است. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بردسیر همچنین کمک به تعمیر و ساخت منازل مسکونی و ساخت حمام و سرویس بهداشتی برای نیازمندان در قالب گروه های جهادی، کمک به تامین امنیت شهرستان در قالب گشت های رضویون و رصد فضای مجازی را از دیگر اقدامات مجموعه بسیج در این شهرستان  برشمرد. 

وی در پایان از حضور باشکوه بسیجیان شهرستان در همایش میقات صالحین و تجمع اقتدار بسیجیان قدردانی کرد. 

انتهای پیام/ شاه حیدری
برکات بسیج در همه عرصه ها مشخص است

منبع:آرمـان
? برکات بسیج در همه عرصه ها مشخص است