بررسی مشکلات گردشگری کرمان

فعالان و دست‌اندرکاران حوزه گردشگری ، در دیدار با استاندار کرمان مشکلاتشان را مطرح کردند.  به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان استاندار کرمان در این دیدار گفت ” تلاشگران عرصه گردشگری باید در کارگروهی با همین عنوان مشکلات خود را مطرح و پیگیری و  در این زمینه از ظرفیت مجمع نمایندگان استان هم بهره […]

فعالان و دست‌اندرکاران حوزه گردشگری ، در دیدار با استاندار کرمان مشکلاتشان را مطرح کردند.

 به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان استاندار کرمان در این دیدار گفت ” تلاشگران عرصه گردشگری باید در کارگروهی با همین عنوان مشکلات خود را مطرح و پیگیری و  در این زمینه از ظرفیت مجمع نمایندگان استان هم بهره گیری کنند.
آقای فداکار افزود ” : باید  زیرساخت ها، امنیت، پروازهای خارجی و دیگر موارد برای حضور گردشگران بیشتر در استان فراهم شود.
 موسوی آیت الهی معاون عمرانی استاندار هم  گفت ” :اولین بار از صنایع و معادن حدود ۳۰ میلیارد تومان برای احیا و بهبود آثار تاریخی کمک دریافت شد ه  که در این حوزه گامی بزرگ است
 بگفته وی در سفر اخیر رییس جمهور ۳۵۰ میلیارد تومان برای زیرساخت های گردشگری در استان در نظر گرفته شد.
 علی رمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان هم در باره کمک به حوزه گردشگری گفت” صدا و سیمای مرکز کرمان هم از نوروز ۹۵ تا نوروز ۹۸ دقیقا قبل از کرونا که سفر ها برقرار بود با تلاشهای گسترده در حوزه گردشگری  به توسعه گردشگری و حضور گردشگران در استان کمک بسیار زیادی کرده است.
” علیرمضانی افزود: برای افزایش آمار گردشگران در استان و معرفی هرچه بهتر این استان با پخش زنده جشنواره های مختلف از جمله پسته خرما سیب و گلابی انار چترود و دیگر موارد در کنار عزیزان گردشگری بوده ایم.
علیرمضانی افزود ” برنامه شب های فیروزه ای تولید قطعه های موسیقی برای معرفی بیشتر آثار تاریخی فرهنگ آداب و رسوم و کویر این استان برنامه های بسیاری ساخته و در آرشیو موجود است.
بررسی مشکلات گردشگری کرمان

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? بررسی مشکلات گردشگری کرمان