برخورد جدی با مدیرانی که به بهانه تغییرات دست از کار بکشند

کرمان- استاندار کرمان با اشاره به تغییرات هیئت دولت گفت: با مدیری که به بهانه تغییرات دست از کار کشیده باشد برخورد جدی می‌کنم. به گزارش فت فتو، علی زینی‌وند ظهر شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونای استان ضمن تشکر از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسمات مذهبی هفته گذشته گفت: کرمان جزو استان‌هایی است که […]

کرمان- استاندار کرمان با اشاره به تغییرات هیئت دولت گفت: با مدیری که به بهانه تغییرات دست از کار کشیده باشد برخورد جدی می‌کنم.

به گزارش فت فتو، علی زینی‌وند ظهر شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونای استان ضمن تشکر از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسمات مذهبی هفته گذشته گفت: کرمان جزو استان‌هایی است که پیک پنجم طولانی را طی کرده و هنوز نمی‌توانیم بگوییم که به طور کامل از آن عبور کرده‌ایم و نیاز به تدابیر بیشتری داریم و باید ظرفیت سازی را ادامه دهیم چون وضعیت شکننده است.

وی با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید سختگیرانه ادامه داشته باشد، اظهار کرد: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در رابطه با بازگشایی مدارس با وزارتخانه در ارتباط باشد و پیشنهادات خود را با توجه به وضعیت استان کرمان به آنها ارائه دهد تا تصمیمات برای زیرسازی‌های لازم برای بازگشایی مدارس و ایمنی دانش آموزان اتخاذ و در جلسات بعدی اعلام شود.

استاندار کرمان در رابطه با روند واکسیناسیون در استان گفت: باید سرعت واکسیناسیون در استان را افزایش دهیم که لازمه این کار افزایش مراکز واکسیناسیون است و واکسیناسیون خودرویی پیشنهاد بسیار عالی بود که در مراحل اجرایی قرار دارد.

زینی وند با بیان اینکه دستگاه‌ها به یک ثبات نسبی رسیده‌اند، اظهار کرد: نباید تغییرات هیئت دولت و درخواست‌های تغییرات در روند کاری مدیران و فرمانداران اخلالی ایجاد کند و تا زمانی که جانشین ما نیامده و مسئولیت داریم باید همچنان به وظایف خود مخصوصاً در رابطه با کرونا عمل کنیم و کم کاری از هیچ یک از مدیران و فرمانداران به هر دلیلی پذیرفتنی نیست.

وی افزود: برخی از مسئولان در زمینه جابه جایی، بازنشستگی و انتقالی تقاضاهایی را ارسال کرده‌اند و این تقاضاها در پایان دولت‌ها غیرطبیعی نیست و خواهش می‌کنم بحث استعفا و جابه جایی را مطرح نکنید، همه ما باید آمادگی تغییرات را داشته باشیم.

استاندار کرمان گفت: انتصابات و جابجایی‌ها حدوداً یک ماه الی ۴۵ روز به طول می‌انجامد اگر مدیری به بهانه تغییرات دست از کار کشیده باشد با آن برخورد می‌کنم زیرا کار دستگاه‌ها مخصوصاً در حوزه کرونا و ستاد تنظیم بازار نباید مختل شود و کوچک‌ترین مشکل باعث نارضایتی مردم و ناکارآمدی می‌شود.

کد خبر ۵۲۹۱۲۰۱
برخورد جدی با مدیرانی که به بهانه تغییرات دست از کار بکشند

منبع:مــهر
? برخورد جدی با مدیرانی که به بهانه تغییرات دست از کار بکشند