برخورد اتوبوس و مینی‌بوس در محور شهربابک – رفسنجان ۸ مصدوم بر جای گذاشت

رئیس اورژانس کرمان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه مینی‌بوس در محور شهربابک به رفسنجان ۸ نفر مصدوم شدند که حال ۲ نفرشان وخیم گزارش شده است. به گزارش فت فتو از کرمان، صابری رئیس اورژانس کرمان اظهار کرد: صبح امروز یکشنبه ۲۳ آبان ماه به‌دنبال دریافت گزارش برخورد اتوبوس و […]


رئیس اورژانس کرمان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه مینی‌بوس در محور شهربابک به رفسنجان ۸ نفر مصدوم شدند که حال ۲ نفرشان وخیم گزارش شده است.

به گزارش فت فتو از کرمان، صابری رئیس اورژانس کرمان اظهار کرد: صبح امروز یکشنبه ۲۳ آبان ماه به‌دنبال دریافت گزارش برخورد اتوبوس و مینی‌بوس(هر دو متعلق به مجتمع مس سرچشمه) در محور شهربابک به رفسنجان سه راه خاتون‌آباد، بلافاصله ۵ تیم فوریت‌های پزشکی با همکاری مرکز درمانی مس خاتون‌آباد به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: مصدومان این حادثه بعد از رهاسازی و اقدامات درمانی مناسب توسط تیم‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان ولیعصر(عج) شهربابک منتقل شدند.

صابری عنوان کرد: این حادثه ۸ مصدوم برجای گذاشت که همگی مَرد و در رده سنی ۲۷ الی ۶۱ ساله هستند و حال عمومی ۲ نفر از مصدومان این حادثه وخیم گزارش شده است.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب





برخورد اتوبوس و مینی‌بوس در محور شهربابک – رفسنجان ۸ مصدوم بر جای گذاشت

منبع:فــارس
? برخورد اتوبوس و مینی‌بوس در محور شهربابک – رفسنجان ۸ مصدوم بر جای گذاشت